Strona/Forum > Zloty forumowe

Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009

(1/43) > >>

Beata:
Zgodnie z wynikami ankiety (http://forum.zolw.info/rozmowy-na-kazdy-temat-i-powitania/ludzie-trzeba-sie-spotkac!/) i wstepnymi ustaleniami ogłaszam, że forumowe spotkanie planowane jest na 29.08.2009 w Krakowie.

Chciałabym rozeznać się wstępnie ile osób by się zjawiło i ile osób planowałoby powrót w ten sam dzień aby dobrać do tego odpowiednio godzinę spotkania i uzgodnić kwestie ew. rezerwacji noclegów w akademiku.

Napiszcie też jakie macie pomysły odnośnie programu czy wycieczki :)

Świetlik:
Ja zrobię wszystko by dojechać. Nie stanowi dla mnie problemu, by przenocować tą jedną noc, ale prawdopodobnie pojadę z kimś, bo sama to nie lubię.  ;)

malwa:
Heja , no ja juz bede w Krakowie od piatku wieczorem , tak ze bede potrzbowala noclegu na dwie noce, ale jak narazie sie wstrzymam z bukowaniem pokoju bo wolala bym zebysmy byli wszyscy razem w jednym miejscu , chodzby ze strony organizacyjnej bedzie to duze uprostrzenie , nie bedziemy mosieli sie wszyscy szukac na wzajem po calym miescie, po za tym jest to tylko jeden dzien i jedna noc wiec nie ma co wydziwiac, noclegi bukowane w grupach sa zawsze tansze, nie mowiac o swietnej zabawie jaka nas czeka ;). 

Beata:
Ja mieszkam niedaleko akademików AGHu i ew. też służę noclegiem w miarę skromnych możliwości. :)

No to jest nas 3 :) Kto następny ??

Grzesiek:
Ja też dołożę wszelkich starań żeby dojechać.
Nie wiem do końca jak to jest w rezerwacją miejsc hotelowych przez nieletnich.
W dodatku nie wiem na 100% czy nie będę wtedy na żadnym wyjeździe albo co.
Ale postaram się dojechać :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej