Strona/Forum > Zloty forumowe

Nasz forumowy zlot - godzina i miesce spotkania

(1/4) > >>

witia:
Moi drodzy,

zlocik już za niecałe dwa tygodnie a my nie mamy w sumie jeszcze nic konkretnego ustalonego, co do miejsca i godziny spotkania.  Postanowiłem dlatego wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu pytam Was, czy jak się spotkamy wszyscy w sobotę np. o  godzinie 9.30 - 10.00 na Rynku pod pomnikiem Mickiewicza będzie to dla Was ok?! Godzina wydaje mi się w miarę rozsądna z tego względu, że mamy potem przed sobą jeszcze praktycznie cały dzień, no a poza tym nie wszyscy pewnie wyrobią się (nie dojadą) na wcześniejszą porę... Miejsce spotkania - jak na mój gust - też całkiem w porządku. Pomnik Mickiewicza na Rynku w Krakowie zna każdy mieszkaniec tego miasta, także zawsze można zapytać o drogę, przez co i z dotarciem do niego nie będzie myślę większych problemów... - w razie czego mamy (co niektórzy) numery telefonów. Potem zadecydujemy gdzie dalej idziemy, gdzie jemy, gdzie ewentualnie imprezujemy... Gdyby ktoś nie mógł wyrobić się na powyższą godzinę ze względu na......, to może oczywiście do nas potem dołączyć, dlatego ważne jest wymienić się numerami telefonów  ;)

Oczywiście moja propozycja jest tylko właśnie propozycją... Chcecie, możemy się spotkać wcześniej/później, w innymi miejscu?! Chodzi o to, aby coś już postanowić bo dni mijają w zawrotnym tempie, a tu się w tym kierunku niewiele dzieje...  Dlatego postanowiłem również stworzyć taką małą ankietę, bo lepiej się ją analizuje, niż wszystkie wpisy wszystkich (zainteresowanych) użytkowników...

Basia:
Witia, właśnie miałam dziś o tym napisać.
Ale też kiedyś była mowa, że już w piątek wieczorem się spotykamy (w jakiejś knajpie) i w sobotę z rana plan jest gotowy. To jak z tym piątkiem? Bo mi to on by pasował bardzo.
telefony czas wymieniać.

witia:
Basiu, ja niestety nie dam rady przyjechać w piątek ze względu na pracę... Cieszę się, że w ogóle mam wolną sobotę i poniedziałek, bo bez tego nie mógłbym się w ogóle pojawić ;) W Krakowie będę w sobotę już o 5.00 rano i zostaję do niedzieli aż do 21.00. Co do numerów tel. to mam dwa. Z racji tego, że polski numer (506 975 270) jest na razie (nie wiem sam jak długo?!) nieaktywny podaje również w razie czego i austriacki 0043 699 118 49 025  ;)  

Basia:
Bo widzisz, ja o tym piątku bo akurat do wiednia chcę w sobotę jechać ;D. Ale chyba nie pojadę :-[

witia:
To znaczy, że wtedy by Cię w sobote na zlocie nie było, tak?! Czy dopiero byś jechała w sobotę wieczorem?  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej