Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 27.04.2024, 17:43:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Zlot 2011  (Przeczytany 85792 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Serpentin

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: 18
    • Turtle Day/ Dzień Żółwia
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #45 dnia: 15.03.2011, 21:05:10 pm »
Czyli decyzja co do miejsca ma się rozumieć już zapadła? Bo czekałem z niecierpliwością na obrót sprawy, 3mając kciuki aby przeszła ta moja propozycja terminu oraz miejsca. Wszystkich forumowiczów zapraszamy na zlot do Krakowa i gwarantujemy, że się nie będziecie nudzić. 

Fajnie jakby udało się już na początku maja stworzyć listę uczestników, oraz mniej więcej kto o której przyjedzie w piątek. Sławek obiecał mi, że przejmie na siebie sprawy organizacyjne i będzie instruować co gdzie, kiedy, oraz poodbiera Was z PKP, PKS, etc. Pewnie w piątek będę ustawiał ławki, dekorował sale na sobotę itp. Ale na spotkaniu integracyjnym się pojawię i piwo z przyjemnością wypije ;) Jak nas będzie dużo, to można pomyśleć o rezerwacji stolików, a nawet możliwości wrzucania fotek którymi chcemy się pochwalić na rzutnik. W sobotę wszyscy wypoczęci wezmą udział w III Krajowej Imprezie z Okazji Światowego Dnia Żółwia, a po imprezie wyjdziemy na miasto i albo już w sobotę odwiedzimy Aquarium Muzeum Przyrodnicze, albo zostawimy sobie na niedzielne popołudnie. W niedziele jakoś rano (tzn. o 11-12 :D ) pojedziemy do ZOO, a potem się zobaczy. Oczywiście to tylko taki zarys  8)

Pozdrawiam
Odpowiedzialny opiekun to taki, który stara się zapewnić zwierzęciu podstawowe warunki zoohigieniczne i otwarty jest na konstruktywną krytykę.

Offline Gallad

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Reputacja: 9
  • 1 x Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #46 dnia: 17.03.2011, 23:32:33 pm »
Ja Wam później dam do siebie kontakt, żeby organizacja była udana :) No ale o tym później  ;) Tymczasem zapraszam Was w jak najliczniejszym gronie do grodu Kraka, ażeby ten zlot skupił jak największą rzesze miłośników żółwi :D Zagospodarujcie sobie trochę czasu i przybywajcie ;)

Pozdrawiam
Gallad

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #47 dnia: 18.03.2011, 13:37:35 pm »
No to kiedy ten zlot?  ;)
 

Dodano 18.03.2011, 13:59:43 pm
A z ta Austria nie wypali  :( ... :(... :(... :(... ?  :'(
« Ostatnia zmiana: 18.03.2011, 13:59:43 pm wysłana przez malwa »

Offline Jakub

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1516
  • Reputacja: 23
  • Testudo Hermanni żółw grecki o imieniu Tuptuś
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #48 dnia: 18.03.2011, 15:19:56 pm »
Wiesz co? na pewno więcej osób pojawi się w Polsce, lepiej aby było ok 10 osób na zlocie niż 4, może 5
Pozdrawiam Jakub

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #49 dnia: 18.03.2011, 18:25:45 pm »
Hmmm.... szczerze nasze zloty jak dotad byly planowane wzgledem wszystkich a i tak pod koniec tylko garstaka sie zjawla wiec ja licze na moich starych weteranow, moze i na forum sie nie pojawiam od jakiegos czasu ale to tylko ze wzgledu na prace, zolwie no i teraz papugi... Na zlot oczywiscie zrobie wszystko zeby sie pojawic , no ale jak to ja nigdy nic nie wiadomo ...

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #50 dnia: 18.03.2011, 19:30:03 pm »
W sumie nie wiem co napisać... po ponad 3 miesiącach niepisania.
Jest tyle rzeczy że nie wiadomo od czego zacząć. Chyba zacznę od tego że serwis i forum jest i zawsze będzie dla mnie ważne.
Od jakiegoś czasu... nie mam czasu. Osoby które mnie lepiej znają wiedzą o co chodzi. Nigdy nie sądziłam że będę tak zaabsorbowana. Jednak zaglądałam tutaj co jakiś czas i przeglądałam niektóre wątki, czytałam już o zlocie i niestety też o Tusiu Agnieszki...  :(

Zgubiłam się trochę jaki to termin był proponowany. 28-29 maj mi pasuje, a kolejny weekend pasuje nawet bardziej
Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #51 dnia: 18.03.2011, 20:08:51 pm »
Hmmm.... szczerze nasze zloty jak dotad byly planowane wzgledem wszystkich a i tak pod koniec tylko garstaka sie zjawla wiec ja licze na moich starych weteranow, moze i na forum sie nie pojawiam od jakiegos czasu ale to tylko ze wzgledu na prace, zolwie no i teraz papugi... Na zlot oczywiscie zrobie wszystko zeby sie pojawic , no ale jak to ja nigdy nic nie wiadomo ...

a zjesz ze mną i wojtkiem kremówkę na lotnisku? bo jak tak, to będę :D
may you always hear the whisper of wings

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #52 dnia: 18.03.2011, 20:28:23 pm »
O jak miło was znowu widzieć, w sumie to czytać :)

No to kiedy ten zlot?  ;)
 

Dodano 18.03.2011, 13:59:43 pm
A z ta Austria nie wypali  :( ... :(... :(... :(... ?  :'(

Wyszło na to, że spotkamy się na dniu żółwia tj. 28 maja. To jest sobota więc myślę, że już przynajmniej w piątek się zjedziemy i zostaniemy do niedzieli (chociaż ja mam nawet poniedziałek wolny).

Niestety za Austrią to właściwie tylko Ankan, ja no i Witia byliśmy i niestety poparcia większego nie było.
Chociaż pewnie frekwencja będzie podobna jak ostatnimi razy, a mnie ten fakt jakoś wogóle nie przeszkadza.

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #53 dnia: 18.03.2011, 20:35:04 pm »
Kremowke?! Ja z wami Kondi cala krowe wciagne z ogonem!  ;)

Co do maja troche szybko, bo ja co dopiero pod koniec marca do domu lece, wiec krucho z kasa moge stac ale jak nic sie nie zmieni to sie sprubuje bardziej spezyc...

Offline Serpentin

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: 18
    • Turtle Day/ Dzień Żółwia
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #54 dnia: 18.03.2011, 23:28:30 pm »
Plan jest mniej więcej taki:
27.05.11(piątek)- popołudniu lub wieczorem spotkanie integracyjne w jakimś Klubie (zakładając, że
goście z poza Krakowa przybyliby już w tym dniu). Jak nas będzie dużo, to można pomyśleć o rezerwacji stolików, a nawet możliwości wrzucania fotek którymi chcemy się pochwalić na rzutnik ;)
28.05.11 (sobota)-uczestnictwo w imprezie z Okazji Dnia Żółwia 9:00-15:00, po imprezie wyjdziemy na miasto i albo już w sobotę odwiedzimy Aquarium Muzeum Przyrodnicze albo zostawimy na niedziele.
29.05.11 (niedziela)- rano (koło 11) pójdziemy do ZOO, później coś zjeść i pewnie nam już niedziela minie.

Oczywiście to tylko taki zamysł ;D

Pozdrawiam
Odpowiedzialny opiekun to taki, który stara się zapewnić zwierzęciu podstawowe warunki zoohigieniczne i otwarty jest na konstruktywną krytykę.

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #55 dnia: 19.03.2011, 00:24:41 am »
Serpentin, twój plan jest bardzo fajny ;) Ale o jakim klubie mówisz? Raczej o potańcówce tzn. dyskotece, czy o miejscu na piwko? ;)
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)

Offline Serpentin

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: 18
    • Turtle Day/ Dzień Żółwia
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #56 dnia: 19.03.2011, 00:45:29 am »
Dobrze, że mnie tylko o takie kluby posądzałeś ;) Faktycznie nie dopowiedziałem jednak miałem namyśli klub gdzie można usiąść przy jakimś piwku i poplotkować na luzie.

Pozdrawiam

Odpowiedzialny opiekun to taki, który stara się zapewnić zwierzęciu podstawowe warunki zoohigieniczne i otwarty jest na konstruktywną krytykę.

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #57 dnia: 19.03.2011, 08:37:30 am »
To z tym terminem proponowala bym sie streszczyc bo trzeba bilety bukowac, proponuje podiac decyzje do poniedzialku, kazdy bedzie mial czas sie przygotowac i rozplanowac co i jak....

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #58 dnia: 19.03.2011, 11:04:10 am »
znaczy jesteśmy więc umówieniu malwa :D
may you always hear the whisper of wings

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Zlot 2011
« Odpowiedź #59 dnia: 19.03.2011, 16:49:22 pm »
To spotkajmy się już w piątek 27 maja i kończymy w niedzielę 29 maja