Strona/Forum > Zloty forumowe

Zlot AD 2010 - wybieramy miejsce :)

(1/9) > >>

Beata:
Podobnie jak w zeszłym roku - nadeszła pora aby ustalić miejsce naszego żółwiowego zlotu w niniesjszym 2010 roku. :)

Zlot planowany jest na lato a więc czasu jeszcze dużo ale nie za dużo (w zeszłym roku ankietę powiesiłam w styczniu, choć oczywiście pomysł nie był mój i jeszcze raz wielkie dzięki dla Malwy za kopa w tyłek w tym temacie).

Termin ustalimy poźniej.

No więc - można wybrać do 2 opcji, głos można oczywiście oddać tylko raz ale w razie zmiany planów można go modyfikować.
Miasta są te same co w zeszłym roku ale w razie uzasadnionej potrzeby można dopisać nowe.

Jakub:
ja jestem za katowicami bo mam blisko nie ma dużo do zwiedzania ale jest centrum handlowe i w okolicach wiele sklepów zoologicznych gdzie źle hodują żółwie są bardzo fajne miejsca do posiedzenia i pogadania wiem że dużo krakowiaków na forum ale kraków był w zeszłym roku a i zoo w chorzowie i wesołe miasteczkoooooooooo :D

nulus:
Ja zareklamuję Wrocław ;) Piękne miasto ,wszystkie samoloty/pociągi tutaj dochodzą. Będzie gdzie "poimprezować", ale też i co zwiedzić, chociażby ciągle zmieniające się na lepsze Wrocławskie Zoo.

Basia:
Nulus, gdzie w tym Wrocławiu imprezujesz?  :) Bo ja bym nie wiedziała...I najpewniej do Jasia i Małgosi bym zaprosiła.
A ZOO ma coś w sobie, i jest bardzo wielke, i nogi bardzo bolą. :)
Niech będzie Wrocław.

PS. A ja jutro jadę do Wrocławia :D

anna-daria:
Ja nie będąc obiektywną i nie kierując się walorami miast wybieram Warszawę z tego tylko względu że tam mogę bezpośrednio z Holandii dolecieć na weekend nie biorąc urlopu. Pamietam jak kiedyś wracałam z Irlandii do Polski, samolotem z Dublina do Wrocławia leciałam 1.40h a później do mojego rodzinnego miasta z Wrocławia jechałam pociągiem 7 godzin.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej