Strona/Forum > Zloty forumowe

Zlotowa lista wymian AD 2010

<< < (2/4) > >>

Basia:
To szczepki rodem ode mnie czy inna odmiana?  :D
Bo ja ostatnio liliową rozmnażam. Też musi być pyszna. :)

Beata:
Tak to te od Ciebie Basiu, rosną jak szalone.  :D

Musiałam już podcinać bo żółwik wiosną tylko ją trochę poobgryzał zanim wyjechał na wybieg a potem urosły takie długie pędy że roślina się męczyła i słabła. Obcięte pędy zasadziłam do skrzynek. Rośnie tak, że wkrótce będę mieć plantacje :) Na razie mam dużo miejsca na parapetach zewn. i balkonie, ale zimą będzie problem gdzie to trzymać...  ???

No to kto jeszcze chętny? Naprawdę polecam, nadaje się też świetnie do terrarium, tak wyglądała u mnie: http://forum.zolw.info/zolwie-stepowe/tuptus-wybudzony/

witia:
Ja przywiozę różne suszki no i Agrobs ;)

malwa:
Basia tak od serca dawala te szczepki w zeszlym roku ze kazdemu rosna jak szlone ja chyba mam w szklarni z 6 doniczek, te kore kupilam u nas mi zwiedly a Basi rosna nadal rosna , wiec jak masz to ja sie Basia pisze na ta liliowa . Dzisiaj zobacze co tam w szklarni nowego wyroslao i porobie fotki .
 
Dodano 24.08.2010, 11:51:43 am1

2

3

4


Jesli ktos cos chce prosze pisac to porozdzielam je w mniejsze doniczki....
 
Dodano 24.08.2010, 13:35:09 pmChetnie sie tez powymieniam na jakies fajne male kaktusiki, ale to juz dla mnie a nie dla zolwi , ....
 
Dodano 24.08.2010, 13:43:26 pmAaaaaa.... i w tym roku moge zalatwic "nutrabol" or "reptiboost" podajze 13 euro za pudeleczko.

malwa:
Hej i jak ktos sie na cos pisze , bo vitaminy jak by co mosze kupic do konca tego tygodnia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej