Strona/Forum > Zloty forumowe

Zlotowa lista wymian AD 2010

(1/4) > >>

Beata:
Zgodnie z zeszłorocznym zwyczajem w tym wątku możemy umieszczać nasze propozycje co do rzeczy którymi możemy sie podzielić ew. koncert życzeń. Ja tak jak w zeszłym roku zabiorę książki.

Jeśli ktoś byłby chętny na trzykrotkę oraz nasiona (koniczyna czerwona, trawa - życica) to chętnie się podzielę.
 

sola:
Ja mam dosyć sporo młodych żyworódek, tak więc jeśli są chętni mogę się podzielić. I standardowo rosiczek mam sporo :)

malwa:
Ja oczywiscie Beatce ksiazki mosze oddac , i pare roslinek tez przywioze tylko trzeba ustalic ilu z nas jest chetnych na wymiany.
Myslalam czy moze w tym roku udalo by sie zorganizowac jakies koszulki z naszym logiem i data spotkania tak aby miec co roku fajna pamiatke, albo chociaz jalies przypinki .  Ktos mogl by sie dowiedziec ile by cos takiego kosztowalo ?

Agut:
O kurcze nie wiem czy ja nie za młoda stażem i na zlocie tez mnie nie bedzie... ale moze dalo by sie załapać na trzykrotkę? Nigdzie nie moge jej upolowac... dało by sie wysłać szczepkę? oczywiscie koszta wysyłki poniose :)

Beata:
Jeśli bywasz w Krakowie to możemy się zmówić :) A jeśli to nie wchodzi w grę to jak najbardziej mogę wysłać.
Napisz mi pw co i jak :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej