Strona/Forum > Zloty forumowe

Zlotowa lista wymian

(1/7) > >>

malwa:
wiec tu pare moich roslinek ktore moge przywiesc12345Jak ktos jest zainteresowany prosze smialo pisac.

malwa:
6Moge poprzesadzac ale pewnosci nie mam czy sie do tego czasu przyjmie , wiec moze dzien przed przyjazdem poprostu wloze w woreczek foliowy i przywioze takie swierzynki ;)

ankan:
Ja mogę przywieźć:

1. żyworódki (kalanchoe daigremontina) - sadzonki - ok. 3 cm obecnie
2. opuncje - sadzonki - ok. 1,5 cm obecnie
3. trzykrotka
4. kalanchoe blossfeldiana
5. crassula ovata (drzewko szczęścia)
6. aleos zwyczajny

Nr 1 i 2 są w większośći w osobnych doniczkach. Natomiast nr 3-6 muszę oddzielić od dużej roślinki i wsadzić do osobnej doniczki.
W związku z tym, że 10 sierpnia już wyjeżdżam z Łodzi i muszę już wszystko zapakować ze sobą zamówienia na roslinki prosze składać do 5 sierpnia na roślinki 3-6 i do 9 na nr 1-2.

malwa:
Mi juz mozesz oderwac tego aloesa , reszte musze posprawdzac bo bez fotek kiepsko mi cos tu idzie :P... Do tego jak by ktos mogl zalatwic mi swietlika i rumianku , no chyba ze gdzies w sobote go w Krakowie kupimy , z tym ze nie chciala bym latac pol dnia po sklepach, wiec jesli ktos byl by na tyle mily byla bym wdzieczna ;).No i podajze Sola sie pisala z kwiatiem na owady tez sie na niego chciala bym zalapac, pod warunkiem ze nie gryzie ;D.

ankan:
OK. Odsadzę zatem aloesa...:) Porobię fotki jakoś w weekend...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej