Pozostałe > Żółwie adoptowane

Do oddania: żółw stepowy, samiec, Bogatynia [nieaktualne]

(1/2) > >>

sola:
Do oddania jest samiec żółwia stepowego. Poniżej zamieszczam dokładne informacje:

- imię żółwia (opcjonalnie): Kapciuś;
- gatunek: żółw stepowy;
- płeć: samiczka;
- orientacyjny wiek: ok. 12 lat;
- miejsce odbioru: Bogatynia/ Zgorzelec/ Gliwice/ Wrocław/ Opole/ Katowice i okolice tych miast. Obecny właściciel jest w stanie osobiście zawieś żółwia w okolice podanych miast;
- stan zdrowia lub czy żółw wymaga leczenia: Żółw ma lekką krzywiznę przy dole pancerza, jednak ta od 3 lat się już nie pogarsza.  Listwa rogowa jest trochę przerośnięta, ostatnie badanie kału było w lutym. Ze względu na porę roku żółw jest mniej aktywny niż w lato. Głównie spędza teraz czas pod lampą grzewczą;
- dotychczasowe warunki utrzymania: terrarium 1,20x 0,50cm. Podłoże z ziemi i kory. Lampa grzewcza i UVB;
- wymagania względem osoby adoptującej żółwia: osoba odpowiedzialna, która miała lub ma żółwia, lub osoba która nie miała żółwia, jednak podchodzi do chęci nabycia tego zwierzątka poważnie, osoba która wie jak się nim opiekować. Osoba kochająca te zwierzaczki, osoba która chciałaby pozostać w kontakcie z obecnym właścicielem i od czasu do czasu przysłać zdjęcie żółwia;
- dodatkowe informacje: możliwość odkupienia terrarium od obecnego właściciela.
 
Dodano 05.12.2010, 21:43:50 pmW załączniku zdjęcia żółwia:

Basia:
Ładny zółwiczek Kapciuś - bo to jest chyba samiec  :)

sola:
No właśnie też tak mi się wydaje, mam dostać na maila jeszcze dokładniejsze zdjęcia, ale już z tych widać, że ogonek dosyć spory.

ankan:
Też mi się wydaje, że to samczyk... ;D Ale bardzo ładny...i ciekawie ubarwiony.

Sola - popraw płeć w opisie...:)

sola:
ok teraz wszystko pasuje :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej