Pozostałe > Żółwie do adopcji

Do adopcji samiec grecki WARSZAWA

(1/1)

wege:
Do adopcji żółw grecki:

imiona: Teodor
płeć: samiec
wiek: ok 15lat
wielkość:  ok 15-20cm

Teodor jest bardzo ruchliwym i żywiołowym samcem. Obecnie u swojej właścicielki mieszka w sporym terrarium, uwielbia wygrzewać się pod żarówką. Żółw niestety prowadzony jest na karmie Biorept L+ warzywa. Tego typu dieta niestety nie może nie odbić się na zdrowiu gada, więc zaleca się wizytę u gadziego specjalisty. Teodor przez swoja obecną właścicielkę został zakupiony 13 lat temu w sklepie zoologicznym.

Wymagania względem osoby adoptującej żółwia:

Wymagana osoba z dobrymi warunkami i odpowiednią wiedzą. Kandydat na nowego opiekuna musi posiadać przestronny (najlepiej ogrodowy) wybieg letni (koniecznie!) oraz spore terrarium z odpowiednimi lampami i wyposażeniem.  Dodatkowo przyszły opiekun musi dysponować wiedzą z zakresu żywienia tych gadów. 

Przed złożeniem oferty adopcyjnej zapoznaj się z wymaganiami ogólnymi:

http://forum.zolw.info/adopcja-wymiana-i-laczenie-par/ogolne-wymagania-przy-adopcji-zolwi-stepowych-oraz-z-basenu-morza-srod-4339/

Kontakt w sprawie adopcji: http://forum.zolw.info/index.php?action=pm;sa=send;u=1146
Proszę o przesyłanie przemyślanych i poważnych ofert. Zaznaczam również, że aby u nas na forum adoptować żółwia należy wypełnić test i ankietę (wysyłane na maila).

Informacje o warunkach utrzymania, diecie i stanie zdrowia żółwia pochodzą od ich obecnego właściciela. Serwis www.zolw.info nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.
Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej