Pozostałe > Żółwie do adopcji

Samica stepowa Warszawa/Bydgoszcz

(1/1)

wege:
Do adopcji żółw stepowy:
imie: Pimpuś
płeć: samica
wiek: 17-20lat
wielkość:  21-22cm.

Zwierzak początkowo mieszkał w terrarium , później został przeniesiony na podłogę. W cieplejsze dni ma do dyspozycji wybieg letni. Niestety, karmiony jest warzywami i owocami- z pewnością odbiło się to na jego zdrowiu. Wymagana jest wizyta u specjalisty zajmującego się leczeniem zwierząt egzotycznych. Właścicielka zastrzega sobie prawo do wizyty przedadopcyjnej i podpisania z nowym właścicielem umowy adopcyjnej.

Wymagania względem osoby adoptującej żółwia:

Wymagana osoba z dobrymi warunkami i odpowiednią wiedzą. Kandydat na nowego opiekuna musi posiadać przestronny (najlepiej ogrodowy) wybieg letni (koniecznie!) oraz spore terrarium z odpowiednimi lampami i wyposażeniem.  Dodatkowo przyszły opiekun musi dysponować wiedzą z zakresu żywienia tych gadów.

Przed złożeniem oferty adopcyjnej zapoznaj się z wymaganiami ogólnymi:

http://forum.zolw.info/adopcja-wymiana-i-laczenie-par/ogolne-wymagania-przy-adopcji-zolwi-stepowych-oraz-z-basenu-morza-srod-4339/

Kontakt w sprawie adopcji: http://forum.zolw.info/index.php?action=pm;sa=send;u=1146
Proszę o przesyłanie przemyślanych i poważnych ofert. Zaznaczam również, że aby u nas na forum adoptować żółwia należy wypełnić test i ankietę (wysyłane na maila).

Informacje o warunkach utrzymania, diecie i stanie zdrowia żółwia pochodzą od ich obecnego właściciela. Serwis www.zolw.info nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej