Żółwie lądowe > Żółwie greckie

Kenet

<< < (2/14) > >>

magdag:
Oczywiście jeśli spada poniżej zera. W okresie od połowy maja do połowy września może spokojnie przebywać na zewnątrz. Przed i po tym terminie należy sprawdzać temperatury w nocy, bo trafiają się przymrozki.  Im dłużej żółw będzie przebywał na powietrzu tym lepiej dla niego. Jak się czasem przytrafi 15 stopni, też nic mu nie będzie, gorsze jest wnoszenie i wynoszenie z domu i na zewnątrz. Musisz zmniejszyć zdjęcia do rozmiaru około 500 KB i wejdą.

Kenet:
Właśnie pani Marciniak zadzwoniła do mojej mamy z dobrą wiadomością.Kenet nie jest nosicielem herpesa. :) .Zaznaczyła też że wyniki są tylko minimalnie podwyższone i można go będzie bez przeszkód w tym roku zimować. Jeśli chodzi o temperatury to zapowiadają w nocy 9 stopni  :o i boje się go zostawić na wybiegu. Jeszcze niedawno spał w 20 .Czy to nie będzie dla niego szok?

magdag:
Ja bym nie ruszała, ile on waży?

Kenet:
Ma 4 lata i waży około 160 gram . Sprawdzałem na wykresie Jacksona i wychodzi idealnie. :)

doru:
Zrób mu na wybiegu kryjówkę osłoniętą porządnie od wiatru, na noc możesz też przysłonić wejście i spokojnie go tam zostaw. Moje jak miały taką wagę już siedziały całodobowo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej