Żółwie lądowe > Żółwie greckie

Moje kochane pupile dorosłe, greckie...

(1/21) > >>

edytaqeenie:
Witam was  Cieplutko  :)  jestem  tu nową osóbką   Kochająca do szaleństwa  moje  małe pupilki  :-* ,  ostatnio przeglądałam  strony i wpadłam na waszą  i bym chciała również podzielić  się  moim doświadczeniem  a to już  11 lat razem z żółwikami  :-* .W tym czasie dużo się działo wiedza z książek i z praktyki  - samo życie  - opieka , rehabilitacji , radością jak żółwiki  dorastają  . W moim  domku zamieszkały  :laugh: 2  żółwiki   stepowe   , 3 żółwie greckie  i  2 wodno-ląndowe  , wszystkie maja się świetnie  a na dzień dzisiejszy to moje żółwie smacznie śpią jak co roku . dziś pokarze wam Fotki moich  pupili  z Lata  8)czyli moje terrarium ogrodowe  - z moim kochanym chłopakiem tak nie raz się śmiejemy :laugh:  ze żółwiki   mieszkają   w miasteczku o nazwie  Las Wegas   oczywiście że nazwę  wymyślił mój Włodzio … a dlaczego bo wieczorem domki  i plotki  terrarium są oświetlone kolorowymi lampeczkami  na prawdę  jest  miły  efekt dla oka , życzę miłego  oglądania i napiszcie czy wam się podoba nasz  pomysł   ;).

Jakub:
Bardzo mi się podobają i żółwie i wybieg, tylko ten piasek  :( nie lepiej gdyby miały na normalnej ziemi posadzoną trawkę.

edytaqeenie:
Zaraz dodam więcej  fotek   -  Jakubie
 
Dodano 07.02.2011, 21:44:48 pmKolejne zdjęcie  latem

Jakub:
O to w takim razie zwracam honor wybieg genialny a moje pytanko to z czego zrobiłaś ścianki wybiegu i ogólnie jak wygląda cała ta konstrukcja bo tam widze jeszcze jakieś kamienie na ogrodzeniu,

edytaqeenie:
Ścianki  w terrarium ogrodowym są  z  polnych kamieni  ,nie które już zarośnięte  trawami ,pnączami , troszkę ozdobnych  kupiłam w markecie jasnych kamieni   , oczywiście  drewniana palisada to konstrukcja  a resztę  to na Fotkach  pokarze  -Pozdrawiam 
Kolejne zdjęcie  latem  

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej