Żółwie lądowe > Żółwie lamparcie

Bobi - nowy pardalisek

(1/22) > >>

malwa:
"BOBI" nasz nowy maluch  ;D . Jednemu panu juz sie znudzil razem ze stepkiem (niestety sprzedal go juz), wiec pan postanowil go sprzedac a wlasciwie oddac za poldarmo,no i jest. Najgorsze to ze BOBI jest sprzedany z powodu zakupu 2 sulkatek przez tego pana >:(. Nie rozumiem , jak mozna sie znudzic jedny i isc i zamowic nastepne. >:( >:( >:( No ale nic ,maluszek wyglada na zdrowego jest jescze tyci ale po moich olbrzymich sulkatkach nic mnie nie przerazi. Nie planowalam zakupu zadnego zolwika przynajmniej do lipca no ale to u mnie nigdy nie dziala.Wiec oto BOBI:

Beata:
No zupełnie niezrozumiałe podejście. Znudziły mu się pardalis i stepowy ale sulcaty kupił, nie wiem czy będą bardziej rozmowne czy co...  ???
Szkoda słów.

A pardalisek piękny  :D Ależ one są wysoko wysklepione, nie to co plackate stepki  ;D
Jego ulubione kolory to czerń/ciemny brąz i odcienie żółtego.  ;)

malwa:
Jeszcze go nie mierzylam, na oko to mierzy moze 6cm. wiec bedzie mial cos kolo roku, i zeczywiscie jesli chodzi o lamparcie,eleganty i radiatki to od momentu wyklucia sa bardzo okraglutkie. Wiem ze powinnam czekac przynajmniej z 3miesiace do 6miesiacy zeby go zapoznac z moim Leo ktory ostatnio wydaje mi sie dziewczynka, ale chyba nie wytrzymam zreszta maluszek nie objawia zadnych powodow do zmartwien jak np. w przypadku suszkow, ktorym z kolei zabralam pol tera do czsu kwarantanny Bobiego.Narazie jeszcze go poobserwuje i pod koniec tyg. podejme decyzje.

Basia:
Malwa ty daj temu facetowi z góry swój telefon, bo te sulcatki zaraz mu sie znudzą i kupi sobie wodne.

Agnieszka:
Cudny ten Bobi  :-*

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej