Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.03.2024, 22:03:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Stefania, Hyś, Hip i Hop  (Przeczytany 33020 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

pereleczka0605

  • Gość
Odp: Stefania, Hyś, Hip i Hop
« Odpowiedź #75 dnia: 24.02.2014, 10:27:02 am »
I klamka zapadła... Lulcia się zdecydowała na 2 lamparcika. Mimo wielu obowiązków Lulcia da mu tyle uwagi i miłości, że w Tanzanii nawet by nie miał tak dobrze ten żółwik ;) Kto z Nią rozmawiał wie, że staje na głowie aby Tupsonowi zapewnić super warunki, w ciągu ostatnich miesięcy nie raz powiększała terra dla Tupka a teraz doczekał się hollywoodzkiej willi więc Twój żółwik trafi do super mamusi :-*

Offline Lulka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 954
  • Reputacja: 34
Odp: Stefania, Hyś, Hip i Hop
« Odpowiedź #76 dnia: 24.02.2014, 10:33:44 am »
Dziękuję Perełciu za pochwały! Może miłości i uwagi nie zabraknie. Gorzej z przestrzenią... Nie mówię tutaj w czasie teraźniejszym ale o przyszłości  :(

Offline semiramida

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1922
  • Reputacja: 67
  • 1992-2012 stepówka Kubusia, od 2013 lampart Bączek
    • Dziennik o żółwicy stepowej
Odp: Stefania, Hyś, Hip i Hop
« Odpowiedź #77 dnia: 22.03.2014, 17:21:56 pm »
Spokojnie to jak na Margheritę jest bardzo normalne. Zawsze się zobowiązuje i potem nagle znika ;) Przewidywałem taki rozwój sytuacji ;)

Hmm moim zdaniem to bardzo niesprawiedliwe stwierdzenie o marghericie, nie zapominajmy choćby o akcji z Lakusią. Najwidoczniej w tym wypadku zobowiązała się na wyrost i rzeczywiście niezręcznie to z jej strony się skończyło, ale z tego co ja wiem to pierwsza taka sytuacja a nie "jest to bardzo normalne".

Tak czy owak, cieszę się, że oba lampartki już znalazły nowe, dobre domy. :)
Chcesz adoptować lub oddać żółwia do adopcji? Zajrzyj tu --> ADOPCJE ŻÓŁWI NA FORUM