Żółwie lądowe > Żółwie mauretańskie

Karol czyli nowy lokator

(1/12) > >>

Zula77:
Witam,

na forum jestem dopiero od wczoraj, a znalazłam się tutaj z powodu Karola, chociaż podobno jest to Karolina ;)

Karol jest żółwiem wędrownikiem, który lubi korzystać z okazji i zwiedzać teren w pobliżu miejsca zamieszkania. Poprzedni właściciele mieli go u siebie 20 lat :) mieszkał u nich w ogrodzie, aż któregoś dnia wybrał się na wycieczkę. Znalazła go na chodniku moja przyjaciółka, która nie chciała żeby rozjechał go jakiś samochód, wiec wzięła gada do swojego ogrodu i zaczęła szukać właściciela. Okazał się nim sąsiad mieszkający kilka domów dalej. W trakcie rozmowy wyszło, że właściciel przeprowadza się do małego mieszkania, sprzedaje dom i nie bardzo ma co zrobić z żółwiem. I tak oto żółw trafił do mnie :) dalej mieszka w ogrodzie :) wcina koniczynę aż miło :) znaczy się chyba zaakceptował przeprowadzkę.

Czytam Wasze forum, szukam dobrych rad i przydatnej wiedzy.
Próbuję to wszystko ogarnąć, ale na to potrzeba duzzzooooo czasu :)

Olghina:
O! Zula, daj zdjęcie gadzinki, będziemy szukać podobieństw - też mam mauretankę około 20 letnią  :)

Zula77:
jeszcze nie opanowałam wstawiania zdjęć :)

ale się staram ;)

margherita:
o jak milo poczytac ze gadzinka ma dobry dom i ogrodek z konczynka do swojej dyspozycji :)
i witam na forum :)

TomaszW:
Witaj na forum! :)
Ja też mam mauretańczyka w podobnym wieku.:)
Chociaż co do płci to pewności nie mam. :-\

Oczywiście płci żółwia. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej