Żółwie lądowe > Żółwie mauretańskie

Testudo graeca nabeulensis

(1/40) > >>

batusia81:
Witajcie :)Przyjechały długo wyczekiwane  i upragnione przeze mnie mauretanki, puki co duży trochę sie powygrzewał, a teraz poszedł pozwiedzać, mała nie rusza skorupy z pod lampy  :D
Pierwsze zdjęcia, za kilka minut będzie ich więcej ;D
 
Dodano 26.09.2013, 19:26:50 pmKolejne fotki, rozruszały się troche, małą teraz człapie na górę  ;)

she:
wrezcie :D piękne :) Ale widać, że ubarwienie dorosłego samczyka tez jest inne niż u mojego Maćka :) świetna różnorodność. Batusia znasz losy tego dorosłego samczyka? Od poczatku jest u tego hodowcy?

batusia81:

--- Cytat: she w 26.09.2013, 19:39:15 pm ---wrezcie :D piękne :) Ale widać, że ubarwienie dorosłego samczyka tez jest inne niż u mojego Maćka :) świetna różnorodność. Batusia znasz losy tego dorosłego samczyka? Od poczatku jest u tego hodowcy?

--- Koniec cytatu ---
Z tego co wiem to nie od początku, samczyk jest piękny i ufny, chodzi szpera :D Inne ubarwienie niż Twój Maciuś, bo duży jest innego podgat. niż mała i Twój, to testudo graeca graeca pochodzi z Libii, mała to tg nabeulensis jak Twój, pochodzi z Tunezji.

snshine93:
Są prześliczne :)  :-* :o :o :o

she:
ooo proszę :) a ten samczyk ile ma lat? On już nie urośnie? Pytam, bo testudo g.g. to raczej spore żółwie (20 cm to raczej minimum, a żółw Giga1985 to już w ogóle wielgas) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej