Żółwie lądowe > Żółwie obrzeżone

Olivia - roczna marginata

(1/5) > >>

Szymong:
Witam.
Zdecydowalem ze i ja zaprezentuje wam najciekawsze fotki naszego nowego czlonka rodziby w tym dziale.
Jest to lekko ponad roczny Testudo Marginata .
Bede staral sie systematycznie aktualizowac galerie.
A oto fota po pierwszej powaznej wspinaczce w terra. powiem szczeze ze czytalem o wspinaczkach, ale ze o az takich to nie myslalem.

Tośka:
 :o jaki akrobata.Z żółwiem an_ny by sie nadał!Prawdziwy maluszek,świetna norka,ona ma jedno wejście?

ankan:
Wygląda na szczycie tej kryjówki jakby chciał samobójstwo popełnić... :laugh:
Świetny maluszek...:) Ile on mierzy i waży?

Szymong:
Nie nie. To jest okienko, jedno z dwuch.  Wejscia sa z dwuch stron. Jak patrzymy na zdjecie to po prawej i lewej stronie imitacji korzenia.
Niebawem dodam foto calego terra i bedzie wiecej wiadomo co i jak.
Co do tego ze akrobatka, to tak i to niezla. Przeciez ta imitacja konara jest ok 3-4 razy wyzsza od niej. Zadziwila mnie.
Co do rozmiarow to powiem szczeze ze nie robilem jeszcze pomiarow. Ale zrobie to moze jutro. W kazdym badz razie to jeszcze szczeniaczek  ;) . Ma ok 5-6 cm. Nie chcialem jej stresowac dodatkowo wazeniem itd.
Kupilem ja 2 tygodnie temu na targach gadow. Pozatym przyjechala ze 600 km do tych targow takze miala i tak mase stresu z przeprowadzkami. Teraz jak sie juz uspokoi i oswoi z nowym miejscem to na pewno zrobie pomiary.

Viktoria:
Cudo :) Trzymamy za słowo że będziesz systematycznie się pojawiał ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej