Żółwie lądowe > Żółwie pustynne

Ej Ty (bezimienna sulcata)

<< < (13/13)

she:
o mamo :) wystraszyłam się, że będziesz pytał o to, że żólwiowi język nie chce się schować :) Myślę podobnie jak poprzednicy, że to po prostu skóra mu schodzi naturalnie.

PS. staraj się nie podnosić żółwia jak je :)

semiramida:

--- Cytat: wege w 14.11.2013, 07:08:31 am ---
--- Cytat: Viktoria w 12.11.2013, 21:53:58 pm ---
--- Cytat: wege w 11.11.2013, 11:39:08 am ---Napisz do Semiramidy, Semi ma sporo materiałów o nowej linii chowu takich gatunków. Wg tej linii młode żólwiki powinny być trzymane w większej wilgotności. W związku z tym, wstrzymaj się z piaskiem i najpierw poczytaj. To może być bardzo fajny patent na młodziaki :)

--- Koniec cytatu ---

nie wiem czy to sie nie odnosi tylko do lampartów?

--- Koniec cytatu ---

Z tego co ja czytałem, również do sulcat. ;)

--- Koniec cytatu ---

Zgadza się, a co więcej, od sulkatek się to zaczęło - jako że rosną w naprawdę błyskawicznym tempie i przy użyciu starych metod hodowli dotąd strasznie się krzywiły. Materiały są w necie, nie trzymam zamkniętych w szufladzie. ;D

she:
Jestem bardzo ciekawa, jak maluch podrósł przez ten rok praktycznie. Adamski, jeśli jeszcze zaglądasz na forum, to proszę zamieść jakieś fotki malucha :)

Adamski:
Hej. Jestem na razie w trakcie przeprowadzki, ale jak tylko wszystko się skończy to wrzucę parę zdjęć żółwiastego. Powiem tylko, że ten basenik na pierwszych zdjęciach to już przeżytek.  :P

Po drodze miał jeszcze wypadek z psem, ale już wszystko w porządku dzięki pomocy wege i weterynarza z salwetu, od 3 dni tylko zrobił się grymaśny. Nic tylko by spał, jeść też nie chce tyle co zwykle, tylko odrobinie skubnie i wraca spać, ale może po przeprowadzce mu się poprawi, szykuje się prawie cały pokój dla niego oddzielny. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej