Żółwie lądowe > Żółwie pustynne

Geochelone sulcata (Sporenschildkrote)

<< < (2/8) > >>

edytaqeenie:
 Barto_nt   Hi  :)  hi   :)  no tak jak urośnie to wesoło będzie   jak by co  to na lawetę   ;D  się wdrapie  , dobrze że mamy  na stanie ….
Żółwik ekstra i ciekawy gatunek   muszę przyznać  tak szczerze  to marzyłam  sobie aby mieć takiego  no i mi się poszczęściło  :-*  . dziś  oglądałam   domki  letniskowe  takie mini  dla dzieci z naturalnego drewna  ;)  i tak sobie myślę  że kupie do ogrodu  dla tego żółwia aby miał schronienie na chłodne dni    ceny są różne  większy  domek 279 euro  a mniejszy  199 euro  … ale  bardziej podoba mi się większy bo ma w środku  sporo miejsca  a żółwik urośnie  na pewno  , i  wygodniej będzie do  poruszania się  i  do sprzątania  i  powieszenia lamp  ...  :)  
Jeszcze  muszę z moim kochanym przedyskutować  morze by mi zbudował sam  :D  i bym miała więcej  okien  i wentylację  i większa powierzchnie  w środku   :-*  …   taki  mi przyszedł pomysł z tym domkiem   :-* do głowy  ::)

!Mateusz!:
Edyta ty sama wiesz co ja o tobie myślę  ;D  :-* a co do skorupki to jest śliczna ,ma takie wybarwienie piękne ,sam chciałbym takiego bardzo mnie ten gatunek ciekawi... może kiedyś   :D

an_na:
Najwygodniejszy będzie domek , w którym bez problemu się zmieścisz. To bardzo życie ułatwia. Ja postanowiłam, że na wybieg też się muszę zmieścić razem z kosiarką! I tak właśnie w tym roku zrobiłam co niezwykle sobie chwalę  :) A żółwik takie maleństwo! Pewnie nawet nie przypuszcza jaki respekt będzie budził za parę lat!

Bemilka:
Najgorętsze gratulacje! Żółwik piękny. Jak zresztą wszystkie Twoje żółwie.
Domek to rzeczywiście świetny pomysł. Daj znać, co postanowiliście.
No i jak zwykle proszę o zdjęcia. :D

an_na:
Oj dokładnie! coś mało ostatnio Twoich zdjęć! tu niektórzy uwielbiają je oglądać! :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej