Żółwie lądowe > Żółwie stepowe

Kuba i Helga

<< < (2/5) > >>

malwa:
Ale piekne gadzinki!  :o Pozazdroscic takich pieknych skorupek, fajnie ze je przygarnelas, jak sobie teraz radzisz z dwoma terariami? Zapodaj jakies fotki jesli masz je razem ustawione . 

sola:

--- Cytat: ankan w 12.01.2010, 15:46:02 pm ---Oba pochodzą z jednego miejsca? I wcześniej mieszkały razem?

--- Koniec cytatu ---

Mieszkają razem już ładnych parę lat, ale kupione były w różnych okresach. Helga od małego nie ma dwóch pazurków w przedniej łapie....Mam je od koleżanki, która wyjechała do Anglii jakiś czas temu i niestety pod jej nieobecność żółwie trochę się zaniedbały. Ale wcześniej były zimowane regularnie, miały wybieg zewnętrzny i terrarium oczywiście.


--- Cytat: malwa w 12.01.2010, 17:32:32 pm ---Ale piekne gadzinki!  :o Pozazdroscic takich pieknych skorupek, fajnie ze je przygarnelas, jak sobie teraz radzisz z dwoma terariami? Zapodaj jakies fotki jesli masz je razem ustawione . 

--- Koniec cytatu ---

Drugiego terra jeszcze nie wnosiłam do pokoju, na razie stoi niezagospodarowane z racji, że Frodo śpi smacznie w lodówce. Przemeblowałam terra od Froda i tam tymczasowo znajdują się gadzinki, bo tak pusto jakoś w pokoju miałam bez żółwi. Jak już zaliczę sesje to planuje przemeblować pokój żeby oba terra się jakoś pomieściły, co będę mieć wszystkich podopiecznych na oku :)

Jakub:
Śliczne gadzinki  :)

Beata:
Rzeczywiście śliczne gadziki. Dzióbki faktycznie do korekty.
Widać że Kuba miał jakieś problemy z pancerzem, pozostały mu wżerki po infekcji albo urazie, natomiast samica, Helga ma bardzo słabo wybarwione przyrosty, ale jak trafi na wybieg na pewno podłapie kolorków i wit D. :)

majka7412:
ślicznie wyglądają te żółwiki ;) parka idealna, gdy naprawisz dzióbek wszystko będzie cudownie. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej