Żółwie lądowe > Żółwie stepowe

Stepowa Stefania :-)

<< < (2/5) > >>

Raffy:
Widzę, że was zdziwił widok wodnego z lądowym :) Tak to spotykają się poza domem, ja niestety w bloku mieszkam. A Stefa w ogródku nie mieszka, latem biorę żółwie na dwór zeby sobie troche słonca pouzywały a Stefa polowała na smakołyki ;) Wodne bardzo cieszą z takiego spacerku, biegają jak szalone po trawie. A Czesław łazi za mną, niczym jak piesek :D Wyobrazcie sobie miny ludzi, że wracam do domu trzymając Stefę na ręku, a Czesław za mną biega :D

Terra nadal w modyfikacji, ale ma to co wszystko trzeba - grzewcza, uvb itp. Zywienie latem - to co rosnie na polu, zimą suszonki, cykoria itp. ;)

Beata:
Witaj :) Faktycznie śliczna i zdrowo wyglądająca żółwinka. Mam nadzieję że będzie się dobrze chowała. W razie pytań forum jest do dyspozycji :)

malwa:
Akurat nie chce sobie tego wyobrazic bo to chyba nie najlepszy pomysl, pewnie kupa dzieciakow tez za toba biegnie wiec przerazony zolw poprostu przed nimi zwiewa.

Raffy:
Dziekuję, Stefa to mój pierwszy żółw lądowy. Przeszła wiele, ale jest u mnie bezpieczna. Weterynarz od żółwi ocenił ją na ok. 20lat, sama jest duża, waży ok. 2kg.

malwa o to się nie bój, dzieciaków unikam. Czesław tak po prostu ma, że chodzi za mną ;) Po co mam pchac sie w dzieci, dla zolwi wybieram miejsca zaciszne, pozbawione psów itp.

malwa:
2kg.  :o to wielka baba, gdzie ja trzymaz? Maz jakies fotki tera?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej