Wiedza > Żółwie w kulturze i sztuce

Fotografie artystyczne żółwi

(1/8) > >>

Beata:
Zdarza mi się czasem, czysto amatorsko, fotografować nie tylko po to by zarejestrować rzeczywistość, ale dla samej przyjemności fotografowania i próby spojrzenia na świat inaczej. Niestety zabawy z taką fotografią zwykle bezlitośnie ujawniają wszystkie fotograficzne błędy, ale wracając do meritum, chodzi mi o to aby spróbować również na żółwie spojrzeć z nieco innej perspektywy zza obiektywu.
Do galerii dobrze nadają się "zdjęcia legitymacyjne" żółwi lub inne przypadkowe ujęcia zaś tutaj chodzi mi o zdjęcia posiadające choćby skromny walor artystyczny i poprawnie wykonane (choć pewne efekty celowego łamania zasad są dopuszczalne). :)

Tak czy inaczej zachęcam wszelkich fotografów-pasjonatów, fotografów-zawodowców i fotografów-amatorów do zamieszczania tutaj własnych, artystycznych ujęć dowolnych żółwi.  ;D

Jako naszą (moją i admina technicznego) propozycję zaprezentuję zdjęcie żółwia czerwonolicego uchwyconego w zoo, które zatytułowałam "Bliżej nieba":

Bartek:
Jak go widzę, to myślę, że właśnie zastanawia się nad skokiem i mówi "być, albo nie być oto jest pytanie".

świetny pomysł z tym fotografowaniem.

nulus:
Fota wspaniała!

Na tej fotce ten zółwik wydaje się być taki no niewiem....ludzki:)

Beata:
 ;D

Hmm, mi z kolei wydaje się być jakiś rozmarzony i tak z nostalgią patrzy w niebo.
W kontekście tego ZOO wydaje się mieć to jakiś taki wymowny charakter...

Jedna fotka a różne skojarzenia i interpretacje :)

Agnieszka:
Moim zdaniem, ten żółw rozmyśla nad sensem istnienia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej