Wiedza > Żółwie wodno-lądowe i inne

Hodowla żółwi wodnych [wydzielony]

(1/4) > >>

ankan:

--- Cytat: Serpentin w 21.09.2009, 23:05:40 pm ---Ja mam z kolei 3 lądowych i 20 wodnych  >:D

--- Koniec cytatu ---

20 wodnych...  :o
A trzymasz je cały rok w oczku, czy wyciągasz na zimę?

---
Dodano cytat.

Beata

Serpentin:
Jeszcze w tym roku będę stosował zimowanie poza oczkiem w osobnym pomieszczeniu. Jednak pragnę zaznaczyć, że oprócz tych „oczkowych” żółwi mam też inne jak np. Kinosternon scorpioides, Pelodiscus sinensis etc. które stale przybywają u mnie w pokoju ;)

Pozdrawiam

ankan:
A dużego masz żółwiaka? Bo czytałam, że to niezbyt pokojowo usposobiony gatunek i duże bywają agresywne.

Serpentin:


Cóż zarówno młode jak i dorosłe posiadają ciężki charakter, ale ugryzienie tych większych jest zdecydowanie bardziej bolesne. Jeśli interesuje Cię więcej informacji na temat tych gadów to zapraszam do zapoznania się z moim opisem  w "E-magazynie" spis-hodowcow nr 2, strony 4-14 . Do pobrania jest całkiem za darmo taki numer pod tym linkiem http://www.spis-hodowcow.pl/strona-emagazyn#pobierz

Pozdrawiam

ankan:
Spora ta Twoja samiczka...:)
Dzieki za link do artykułu. W ogóle bardzo sympatyczna ta strona o hodowcach, dotychczas jej nie znałam. Może byś ją wrzucił ma forum w zakładkę strony internetowe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej