Wiedza > Żółwie wodno-lądowe i inne

Przygarnelem znajdę. Proszę o pomoc

<< < (2/3) > >>

ozi1123:
A czybrobil ktoś wyspę z pleksy przyklejania na bokach do akwarium na silikon do akwarium.zdaje to egzamin

doru:
Wszystko jest opisane w linku powyżej, częstotliwość karmienia też. Gad jest dorosły.

Pomyśl o dużej wyspie zewnętrznej z plexi, dzięki temu możesz nalać wody praktycznie do pełna i nie zabierzesz miejsca w akwarium.

heres:
Daj fotkę z boku łba i plastronu ja bym się upieral jednak przy zoltolicym, chociaż co do hodowli to różnicy nie robi.

doru:
Plastron nie ma znaczenia, bo liczba kropek jest zmienna w obrębie tego samego podgatunku. Ja widzę grubą pionową krechę z boku głowy, która występuje u żółtobrzucha.

ozi1123:








Jak narazie pływa ciągle je bardzo chętnie ale rybek narazie nie rusza .tylko robi mi ciągle przemeblowanie w akwarium

Dałem.mu te narazie pojemnik do wody by wyszedł jako wyspę ale nie chce wchodzić A jak go położę to odrazu do wody znika.

Myślę by zrobić mu nad akwarium małe dodatkowe z pleksy miejsca i do tego podejścia by miał gdzie wychodzić i tam bym dał mała żarówkę grzewczą. Są plusy bo wtedy by miał więcej wody bo prawie całą akwarium ale nie będzie wtedy pokrywy na akwarium czy to dobry pomysł.czy macie jakiś inne dobre pomysły .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej