Wiedza > Żółwie wodno-lądowe i inne

Zołw nie rusza przednimi łapami

(1/2) > >>

Lukatoni99:
Witam mam problem z moim 3,5 letnim zolwikiem wodno lądowym (gatunek chinski) od jakiegoś czasu nie rusza przednimi łapami macha tylko tylnimi , nie nurkuje poprostu nie może tak jakby miał powietrze w środku , ciągle spi na wyspie mógłby spac tam caly czas . Apetyt ma dobry ,bo je duzo podaje mu ryby , skorupiaki, robaki czerwone , krewetki itp. Teraz podaje mu witaminy. Akwarium 200 litrow , grzalka , 2 lapmy  temperatura taka jak ma byc wszystko jest jak należy nie wiem o co chodzi. Ktos tak mial ?

Kenet:
Nie wiem co konkretnie dolega Twojemu żółwiowi, ale objawy wyglądają bardzo poważnie. Niezwłocznie należy udać się do specjalisty. Napisz skąd jesteś a kogoś polecę.

Lukatoni99:
No właśnie Nie mieszkam w Polsce a tutaj gdzie jestem nie ma takich specjalistów . :(

Kenet:
Tam gdzie mieszkasz nie ma żadnych terrarystów, czy forów poświęconych tej tematyce? Tam popytaj o lokalnych weterynarzy. Bez opieki veta ciężko będzie z tego wyjść bo to może być zapalenie płuc, ale tak to mogę tylko strzelać nie widząc żółwia na żywo.

Lukatoni99:
Mieszkam w Norwegi dzwoniłem do kilku klinik , ale nikt nie zajmuje się zolwiami wodnymi mojej dziewczynie powiedzieli zebym go wystawił na trawę hehe z taką poradą wyjechali.
Zapalenie płuc nie wiem,  on nie kiwa się na boku żadnej wydzieliny z nosa czy coś. Jak mu daje jesc to się cieszy sam płynie i wcina. Na wyspe tez mu pomagam wejsc bo ma problem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej