Żółwie lądowe > Żółwie żabuti

Nowe terrarium żabutka

(1/13) > >>

wege:
Dzisiejszego wieczoru żabutek dostał już nowe terrarium. Jego nowy zbiornik jest kilkakrotnie większy od poprzedniego (100x50x50). Dwie duże, tylne ścianki mają 110cm, mniejsze boczne mają 40cm. Ścianka frontowa, na której będzie jeszcze oszklenie suwane ma 100cm. Część terraryjna ma wysokość 60cm. Żabka będzie tam miała istny raj :) Jako oświetlenie planuję zrobić kilka taśm ledowych + uvb i grzewcza :) Dolna część to planowana szafka na różnej maści terraryjne klamoty. Jednak w trakcie narodziło się wiele pomysłów dodatkowych ;) Może zrobię kolejną ściankę na dole, ale do połowy i posłuży to grekom jako terra przejściowe? ;) Może dorobię osiatkowanie w drzwiach przyszłej szafki i będzie tam mieszkała fretka. Dzięki temu zyskam więcej miejsca w domu, bo zniknie klatka dla fretki :) Pomysłów jest wiele.  Jeśli chodzi o terrarium to brakuje w nim jeszcze oszklenia, wentylacji i wyposażenia. W tym wątku będę wklejał zdjęcia z etapów tworzenia żabkowego raju ;)





ןคภ ๒z:
Super! Znak nawet jest.  :P
Czekam na zdjęcia :).

batusia81:
Wege jestem pod wrażeniem, już sobie wyobrażam, jak wspaniale będzie wyglądać , gdy je wykończysz i dojdzie wystrój wewnętrzny  ;)Mam pytanie, jak zabezpieczysz płyty przed wilgocią, tak standardowo, czy inaczej?Bo jednak wilgotność będzie żabek miał b wysoką i ciekawi mnie jak wyglądają Twoje plany pod tym kątem.A wiesz jak spojrzałam pierwszy raz na fotkę, to pomyślałam, że dół jest dla drugiej żaby przygotowywany  ;D

ankan:
Będzie miała żabka gdzie pohasać..:) Ciekawa jestem bardzo finalnego wyglądu.

Viktoria:
Barrdzo fajnie się zapowiada. takie piętrowe konstrukcję są rewelacyjne jeśli ma się mieszkanko i ograniczone miesjce. Też jestem ciekawa jak się budowa zakończy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej