Żółwie lądowe > Żółwie żabuti

Żubuti w domu .

<< < (2/4) > >>

wege:
Basen wykonałem samodzielnie, z cementu i styropianu. :)

to_ja:
Piękny, jakby wyrzeźbiony w kamieniu. A możesz zdradzić jak się robi takie cudo? Po prostu styropian obkleić cementem, czy potrzebne są jeszcze jakieś czary - mary ?  :D

wege:
Początkowo rzeźbisz w kawałku styropianu pożądany kształt, różne głębokości i płycizny. Ewentualnie jak chcesz mieć odpływ z kranikiem wychodzącym z terrarium to musisz zrobić otwór na rurę odpływową. Następnie całość pokrywasz zaprawą betonową lub klejową atlas. Po wyschnięciu zalewasz basen na kilka dni i robisz częste podmiany wody. Wszelkie substancje toksyczne, muszą w tym czasie zniknąć :) Nic trudnego, a jaka radość!  ;)

to_ja:
Dzięki  za instrukcję :) Naprawdę przepiękny ten basen  :)

holahola:
Hej ,
Przepraszam ze nie odpowiadalem ale virusowy pomór w rodzinie :(
Dzis zakupilem wieksze terrarium 120x40x50 i przygarnalem drugiego Żabutka ( bardziej czerwony )
Jutro wielkie szukowanie terrarium , szukam inspiracji zeby polaczyc przedewszystkim dobro maluchow jak i walory estetyczne . Chcialbym zeby bylo zielona ale wiadomo ze zolwie nie moga miec dostepu do zieleniny a planuje zywa . Co polecacie , najlepiej drobnolistne zeby utrzymac proporcje .
Hola !
 
Dodano 15.03.2015, 19:52:28 pmWitajcie ,
Troche sie napracowalem zeby naprzenosic sie gabarytow ale udalo sie  <afro>
Podsylam kilka fotek moich maluchow i ich nowego domu .
Hola !
 
Dodano 15.03.2015, 19:59:45 pmI jeszcze kilka , niewiem tylko czy utrzymaja sie rosliny :(
Hola!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej