Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 27.04.2024, 11:17:14 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Sadysta Cejrowski  (Przeczytany 37616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Basia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1991
  • Reputacja: 37
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #15 dnia: 24.04.2010, 21:26:22 pm »
Kuba, i weź i spotkaj go na jakiejś ulicy  >:(

A to prawda z tą jego nauczycielką, że przez całą lekcje biologii na żółwiu stała a oni patrzyli tylko kiedy trzaśnie mu skorupa, bo on sam o tym  w tym programie mówił.

a to muisiało być za czasów ruskiego handlu stepowymi, a więc nauczycielka stala przez godzinę na stepowym czyli małym zółwiu.

Taką nauczycielkę to łatwo namierzyć. Herpetolożkę amatorkę!

A gdyby tak do telewizji napisać o to, że łamie prawo propagując programy o zabijaniu gatunków z Konwencji Waszyngtońskiej, to może by tego Cejrowskiego przestali nadawać i on by już nie miał racji bytu.
Jak ja to zobaczyłam z córką to nas zatkało, i potem musiałam jej całą istotę sadyzmu, agresji, istotę sk***stwa i inną politykę tłumaczyć, a nie miałam ani ochoty ani czasu na to, ale coś musiałam z tym Cejrowskim i z córką zrobić.
« Ostatnia zmiana: 24.04.2010, 21:40:29 pm wysłana przez Basia »

Offline Terekay

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #16 dnia: 25.04.2010, 12:19:35 pm »
Dzisiaj pokazywali ten odcinek na TVP HD, oglądałem Boso przez Świat i pod koniec programu około godziny 11.20 może przez 5 minut pokazywali te biedne żółwie. Po pierwsze z tego co mówił Cejrowski to nauczycielka stała na greckim a nie stepowym. Pokazane były w programie 2 żółwie: wygląd i zabijanie żółwia MATA MATA; a stał na żółwiu takim małym przypominającym te z wysp Galapagos. Zatkało mnie i moją żonę jak to zobaczyłem. Nie będę pisał szczegółów ale na koniec życzyłem mu żeby mu te żółwie jajko w gardle stanęło.  Zmieniłem zdanie o nim po obejrzeniu tego odcinka. Przecież gady to też zwierzęta !!! Takich rzeczy nie powinni pokazywać w TV !
www.testudo-hermanni.prv.pl

Terekay (Podocnemis unifilis)
Gatunek zagrożony wyginięciem. Troschel 1848. Przedstawiciel żółwi bokoszyjnych.

Offline Jakub

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1516
  • Reputacja: 23
  • Testudo Hermanni żółw grecki o imieniu Tuptuś
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #17 dnia: 25.04.2010, 12:49:11 pm »
żadne zwierze nie jest ochydne tylko taki Cejrowski mówi że tak jest bo on tak uważa każde zwierze jest inne i należy to szanować bo my bez natury i zwierząt nie przeżyjemy a natura bez nas owszem i będzie jej świetnie
Pozdrawiam Jakub

Offline Kuba82

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 3
  • 1 szt. t. g.g.; 2 szt. t g.i.; 3 szt. t.m.
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #18 dnia: 25.04.2010, 12:57:32 pm »
mądra słowa jakub

pozdrawiam

Offline Alicja

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: 9
  • żółw stepowy-Piękna
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #19 dnia: 25.04.2010, 18:23:14 pm »
Od dłuższego czasu wydawał mi się podejrzany... nie oglądam Jego programów.Zresztą ostatnio nie mam czasu,bo w wolnym jestem z żółwiem w ogrodzie.
Ale słuchałam czasami bodajże tak to się nazywa : "Blondynka na krańcu świata" ( mogłam coś przekręcić ).Ta reporterka to Jego była żona. Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy,że przeszła z Nim piekło.Teraz to się nie dziwię.Zawsze "oliwa" wypływa.
Bardzo się cieszę,że słyszę od Serpentina słowa "humanitarny" sposób traktowania każdemu się należy. Bardzo się cieszę. Bo brakowało mi kiedyś wcześniej tego słowa, a próbowałam go wyciągnąć i usłyszeć.
Wstyd,że w tv pokazują takie rzeczy.Ale jak zawiesili program innego wyluzowanego gościa, bo flagę poniewierał - to może i tym wreszcie się zajmą.
W ogóle podziwiam Cię Basiu,że patrzyłaś,ja muszę przełączać od razu  :(
Alicja

Offline olka_003

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #20 dnia: 26.04.2010, 10:12:40 am »
http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/boso-przez-swiat/wideo/anakonda-polowanie
Mam nadzieje, że będzie działał. Pare osób prosiło o linka. Temat żółwi, który jest omawiany w tym wątku, znajduje się na końcu tego filmiku.
pozdrawiam.

Offline Basia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1991
  • Reputacja: 37
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #21 dnia: 26.04.2010, 10:42:54 am »
O co mu chodzi!?  :o

Offline Beata

  • Administrator
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • ***
  • Wiadomości: 2735
  • Reputacja: 82
  • Administrator ogólny
    • Serwis o żółwiach lądowych
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #22 dnia: 26.04.2010, 14:34:12 pm »
Osobiście nie miałam żadnego zdania na temt tego gościa, bo nie oglądałam jego programów. Słyszałam tylko że pije yerba mate (którą też lubię) że się wyprowadził do Ekwadoru czy gdzieś w te okolice i tyle. Nie miałam zdania bo ja telewizję włączam średnio raz na dwa lata jak lecą ME lub MS w piłce nożnej ;) i to tyle i też czuje się szczęśliwa że nie marnuję czasu na to badziewie.

Ale to rzeczywiście jakieś dno...

Reakcje ludzi też są zdumiewające - ja bym to podsumowała tak: niewiedza->znieczulica->patologia

Myślę że sprawą warto byłoby zainteresować organizacje działające na rzecz ochrony zwierząt. Oni mają doświadczenie w takich sprawach. Mały procesik niejednego oszołoma potrafi przywrócić do porządku...





Jak zamieścić ogłoszenie adopcyjne (czyli oddam/przygarnę żółwia)
-> KLIKNIJ TU

Offline Jakub

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1516
  • Reputacja: 23
  • Testudo Hermanni żółw grecki o imieniu Tuptuś
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #23 dnia: 26.04.2010, 15:41:03 pm »
co za pajac jak mu śmirdzi to niech tego żółwia tak nie wpiernicza
Pozdrawiam Jakub

Offline helix2

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: -4
  • Mam żółwia stepowego.
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #24 dnia: 26.04.2010, 16:18:10 pm »
Jeśli chodzi o szkołę przedrwania to koleś pokazuje jak przetrwać w dziczy więc nie wińcie go. Ale Cejrowski to jest debil na maxa - np mylił mrówki z termitami i mówił że to jedno i to samo :o :(
Dajesz żółwiowi sałatę? - ty jedz wodnisty papier.

Offline meurycy

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #25 dnia: 26.04.2010, 18:36:01 pm »
Może powinniśmy go w komentarzach atakować .

Offline Alicja

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 343
  • Reputacja: 9
  • żółw stepowy-Piękna
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #26 dnia: 26.04.2010, 19:18:35 pm »
Beata ma rację.Organizacje zajmujące się ochroną zwierząt.
Nie wiem czy sprawdzaliście ,czy ten gatunek jest pod ochroną?
I jak się na takie traktowanie patrzy - cała praca wychowawcza i edukacyjna leży w gruzach,nas tu wszystkich  :(

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BB%C3%B3%C5%82wie_w%C4%99%C5%BCoszyjne

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BB%C3%B3%C5%82wie_pod_ochron%C4%85

http://pl.wikipedia.org/wiki/Matamata

Chyba ten gatunek nie jest jednak chroniony,szkoda.
Alicja

Offline neo

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 561
  • Reputacja: 15
  • Posiadany gatunek Stigmochelys pardalis
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #27 dnia: 01.12.2010, 21:15:45 pm »
troszeczke odświeżę temat
po obejrzeniu programu Szymona Hołowni przypomniało mi się że na naszym forum był temat o Cejrowskim i pomyślałem że wkleję kolejny dowód na debilizm Cejrowskiego
http://www.sadistic.pl/holownia-vs-cejrowski-vt33650.htm
ps. forum z którego podsyłam wam linka osobiście nie kożystam poprostu szukałem tego programu i znalazłem go dzieki google  ;D
In The Lap Of The Queen

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #28 dnia: 01.12.2010, 22:49:32 pm »
Neolamprologus, świetny materiał ! Popłakałem się ze śmiech  ;D to jest przykład totalnego czubka ;D Jest całkowicie niedostosowany do życia w jakimkolwiek społeczeństwie, a co dopiero w nowoczesnym :P  Sadysta, w dodatku bardzo ciężko chory na przypadłość zwaną homofobia- co bezpośrednio boleśnie dotyka mojej osoby. Ten człowiek powinien być zdjęty z ekranów, bo niestety on jest tym '' zepsutym jabłkiem'' i szkodzi wszystkim :) Tragedia, ja myślę że akcje z filmiku jak stoi na chronionym żółwiu można gdzieś zgłosić... To jest skandal, mamy 21wiek, a bawimy się w puszczanie takich prostackich materiałów... I to jeszcze cholera w dzień, kiedy dzieci mogą oglądać jak się wyrywa zwierzakowi flaki... jestem załamany. Fajnie że ktoś odświeżył temat ;D  do tego działu nie wpadłem jeszcze  :-\
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)

Offline Basia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1991
  • Reputacja: 37
Odp: Sadysta Cejrowski
« Odpowiedź #29 dnia: 02.12.2010, 10:21:28 am »
telewizja publicza to puszcza!