Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 26.04.2024, 22:04:40 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: oddam dwie samice żółwie stepowe 18cm i 13cm  (Przeczytany 6133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline testudo25tt

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
oddam dwie samice żółwie stepowe 18cm i 13cm
« dnia: 19.09.2010, 16:09:57 pm »
  Oddam dwie samice żółwia stepowego odpowiedzialnemu hodowcy. Zdecydowałem tak, bo doszedłem do wniosku, że żółwie stepowe wiosnę i lato muszą spędzać na odpowiednio zabezpieczonym, obszernym wybiegu na świeżym powietrzu, a ja mieszkam w centrum miasta, nie mam ogródka gdzie taki wybieg mógłbym urządzić.

  Samice żółwia stepowego : testudo horsfieldi , długość karapaksu 18cm i 13cm ,  bez problemów zdrowotnych, bo trzymane w odpowiednich warunkach, pod opieką weterynarza specj. od gadów,  lokalizacja Toruń.  Ogłoszenie dotyczy dwóch żółwic, są bardzo zżyte, obie potrzebują wybiegu zewnętrznego, oddaję tylko razem.
Tylko odbiór osobisty w Toruniu, mogę przywiezć żółwie na koszt nabywcy, lub możliwość spotkania w połowie trasy jeśli odległość byłaby bardzo duża.

  Moje wymagania co do przyszłego właściciela:
1. odpowiedzialnemu hodowcy, który ma wiedzę n/t stepowych i myśli o nich długofalowo (!), zimuje je.
2. dysponuje obszernym, zabezpieczonym wybiegiem zewnętrznym oraz dużym terrarium (zdjęcia)
5. osoba powyżej 23 lat
6. z kim będę mógł utrzymać kontakt kom. mail , po tranzakcji.

  Zdjęcia żółwi są w galerii mojego profilu, zapraszam --> http://www.terrarium.com.pl/galeria/galeria.php?userid=28962&path=14365

  UWAGA: Proszę o ewentualne maile tylko od osób,  które spełniają powyższe "wymagania".
Nie odpisuję na maile typu : "szukamy zwierzątka dla naszego dziecka-alergika",  "jeszcze nie mam wiedzy n/t żółwi lądowych, ale poczytam i koniecznie chcę żółwika",   "nie mam terrarium ani wybiegu, mam je w planach"
Kontakt mail:  testudo1983@wp.pl

TomaszW

  • Gość
Odp: oddam dwie samice żółwie stepowe 18cm i 13cm
« Odpowiedź #1 dnia: 19.09.2010, 16:18:11 pm »
Gdyby nie było innych chętnych to proponuję siebie i moje warunki:

http://forum.zolw.info/przyjme-zolwia/kujawsko-pomorskie-przyjme-kazdego-zolwia/



Offline testudo25tt

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: oddam dwie samice żółwie stepowe 18cm i 13cm
« Odpowiedź #2 dnia: 20.09.2010, 14:05:51 pm »
Wczoraj po południu obszernego maila w sprawie samic stepowych napisała do mnie jakaś dziewczyna, ale mail skasował mi się przed przeczytaniem.
Proszę o ponownego maila...

Offline neo

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 561
  • Reputacja: 15
  • Posiadany gatunek Stigmochelys pardalis
Odp: oddam dwie samice żółwie stepowe 18cm i 13cm
« Odpowiedź #3 dnia: 21.09.2010, 00:13:25 am »
zerknij do " kosza " pewnie tam bedzie wiadomość
 ;)
In The Lap Of The Queen

Offline testudo25tt

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: oddam dwie samice żółwie stepowe 18cm i 13cm
« Odpowiedź #4 dnia: 21.09.2010, 08:14:04 am »
wiadomość dostałem na..maila (nie mam jej tam w kosztu)