Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.05.2024, 22:12:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Oddam żółwiczkę na rok albo na dłużej  (Przeczytany 3065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sasanka

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Oddam żółwiczkę na rok albo na dłużej
« dnia: 17.08.2009, 03:01:41 am »
Witam serdecznie,

Jestem posiadaczką uroczej żółwiczki stepowej, z która spedziłam 11 lat, czyli niemal połowę swojego życia. Bardzo się do niej przyzwyczaiłam i zżyłam, tym trudniej przyszła mi decyzja o rozstaniu. Wyjeżdżam niebawem za granice na dłużej, a rodzina niestety nie wykazuje dalszej chęci opieki. Najbardziej zależałoby mi na mozliwości powierzenia jej w dobre ręce na rok, aż do mojego powrotu. Zdaję sobie jednak sprawę, że mam ograniczone mozliwości zapewnienia jej właściwych warunków, w związku z czym rozważam też mozliwość oddania jej  na stałe, komus kto jest uczciwym człowiekiem i doswiadczonym hodowcą, dysponujacym dobrymi warunkami (m.in wybieg ogródkowy). Z tego, co zdążyłam przeczytać, jest tu sporo ludzi autentycznie zainteresowanych tymi zwierzątkami i znających się na ich hodowli. Jeśli ktoś z Was mógłby i chciałby przygarnąc ja do siebie to bardzo proszę o kontakt.  Zależy mi przede wszystkim na jej dobru, choć ciężko mi starsznie z myślą o rozstaniu. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

Offline Basia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1991
  • Reputacja: 37
Odp: Oddam żółwiczkę na rok albo na dłużej
« Odpowiedź #1 dnia: 17.08.2009, 12:12:38 pm »
Cześć sasanka, dobrze się zastanów i nie martw się.
« Ostatnia zmiana: 17.08.2009, 12:16:55 pm wysłana przez Basia »

Offline Kasiunia

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Oddam żółwiczkę na rok albo na dłużej
« Odpowiedź #2 dnia: 17.08.2009, 12:58:21 pm »
Ja mogę przyjąć żółwia, ale tylko na stałe. Jestem z Gdyni, mam już jednego stepka z terrarium, odpowiednim podłożem, żółwik zdrowy, UVB i UVA, lampa grzewcza, kryjówka, kamienie, jedzenie polne, basenik..- wszystko czego żółwik potrzebuje.