Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 27.04.2024, 20:50:55 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem  (Przeczytany 21066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TomaszW

  • Gość
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #45 dnia: 23.08.2012, 17:45:16 pm »
Witam,
Faktycznie, mocno zaskakująca reakcja na P. Jończego, tym bardziej, że zbiorowa...nie wiadomo czy śmiać się czy płakać ;) to się nazywa ,,informacyjny wpływy społeczny,, czyli efekt stada baranów - jak jeden pogna w lewo to wszystkie za nim, można też powołać się na wieloryby, ale barany bardziej tu pasują ;) Szczęśliwie tego hodowcę ani to ziębi ani grzeje co wy tu o nim wypisujecie ;) Serio, strasznie jestem zaskoczona, że zamiast zachwytu, słowa potępienia...
Ja też całe już upalne lata leję wodą z węża - same lezą do fontanny, po żółwiach nie łażę, bo ważę ze 3 razy więcej od córki Jończego ;) choć ona pewnie normalnie też tak nie łazi, bo widać, że nie ma wprawy ;) doszukujecie się dziury w całym.
Oj ludzie, opanujcie się - wiem, wiem, zazdrość robi z człowiekiem różne dziwne rzeczy, ale bez przesady :)
Pozdrawiam ;)
Ania


Słowa potępienia?! :o
Przeczytaj wszystkie wypowiedzi, a dopiero potem pisz o "stadzie baranów".!!!! >:(
Z Twoimi emocjami jest chyba coś nie tak, skoro nie wiesz, czy śmiać się, czy płakać.... >:(
I jaka zazdrość? :o O co?

Offline Testudomaniak

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #46 dnia: 23.08.2012, 18:38:27 pm »
TomaszW - od moich emocji to się odpatyczkuj. Jeden po drugim piszecie ,,obłęd,, ,,to mnie przeraziło,, ,,polewanie zimną wodą,, ,,żółwie stłoczone... w akwarium,, i masa takich okropności, już mi się tego drugi raz czytać nie chce, a tymczasem kto z was ma lepsze warunki lub może większy, no dobra, bez przesady - choć w połowie taki sukces hodowlany? Oczywiście że to zazdrość, a czytanie o polewaniu konewką jest zabawne w odniesieniu do takiej grupy osobników. To ty przeczytaj wypowiedzi. Weszłam w temat z ciekawości, bo wiele słyszałam o tym hodowcy, nie spodziewałam się takiej dziwnej reakcji forumowiczów... To tyle
 

Dodano 23.08.2012, 18:50:11 pm
Testudomaniak

nie nakręcaj spirali nienawiści bo robisz to samo w stosunku do userów co oni do tego hodowcy

No chyba jednak nie do końca...
« Ostatnia zmiana: 23.08.2012, 18:50:11 pm wysłana przez Testudomaniak »

Offline margherita

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1419
  • Reputacja: 23
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #47 dnia: 23.08.2012, 19:38:23 pm »
numer1-jesli my sie mamy od twoich emocji "odpatyczkowac"to ty sie od naszych odpatyczkuj.numer2-jesli ten hodowca paraduje sie publicznie ze swoim sporym stadkiem zolwi to chyba normalne ze opinie bede podzielone.czy uwazasz ze wszyscy go beda pod niebiosa wynosic?!! numer3-zazdrosc?hmm...faktycznie jestem zazdrosna bo mam tylo 2 zolwie nie 200  ::) numer 4 "stadem baranow"to sobie prosze kolegow z podworka nazywac  ;D
Nigdy nie walcz o przyjazn,bo o prawdziwa nie musisz,a o falszywa nie warto :)

TomaszW

  • Gość
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #48 dnia: 23.08.2012, 20:18:12 pm »
TomaszW - od moich emocji to się odpatyczkuj.

Wypraszam sobie!

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #49 dnia: 23.08.2012, 22:27:28 pm »
E tam, a Wy już dym robicie...  ;)

Chłopina dba o żółwie, dobrze i prawidłowo je hoduje(dowodem na to jest przychówek). Zwierzaki mają dobre warunki, ja również uważam za śmieszne przytyki do tej zimnej wody. Sam oczywiście nie polewam żółwi ciepłą. ( o nie! Jak to...?) ;D

Jednak nie dziwię się reakcji userów. To forum dla miłośników żółwi. Miłość polega na pomaganiu tym niechcianym, a nie mnożeniu kolejnych ( odbierając automatycznie szanse na dom tym bezdomnym żółwiom)...

Proponuję ugasić wszelkie podniety i nie robić dymów, bo facet nic złego im nie robi. Jednak nie nazwę tego co robi czymś dobrym, albo miłością do żółwi. Co innego, gdyby miał wszystkie uratowane i nie mnożyłby, tylko dawał schronienie potrzebującym.
 

Dodano 23.08.2012, 22:28:15 pm
TomaszW - od moich emocji to się odpatyczkuj.

Wypraszam sobie!


Tomciu, zluzuj ;)
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)

Offline an_na

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2196
  • Reputacja: 50
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #50 dnia: 23.08.2012, 22:32:22 pm »
Tyle już było o tej wodzie ,że kurcze po raz kolejny muszę się przyznać. Moje w upalny dzień też się tak chłodzą :) Nie znam owego pana to i się nie wypowiem na ten temat. Aczkolwiek rozmnażania żółwi nie pochwalam. Sama trapię się ,że nie mogę teraz pomóc kolejnym istotkom.

Offline Martin

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 3
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #51 dnia: 24.08.2012, 03:57:08 am »
Do moderatora:

polecam usunac ten watek ze wzgledu na bardzo mala wartosc spoleczna i ze stal sie zalazkiem nikomu niepotrzebnych wasni ;)

z gory dziekuje 8)

PS.
dziwnie mi tu wyszla literowka bez polskich zanakow :D

Offline Krzychu Ś

  • Żółw grecki (Testudo hermanni)
  • **
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #52 dnia: 24.08.2012, 10:06:25 am »
Do moderatora:

polecam usunac ten watek ze wzgledu na bardzo mala wartosc spoleczna i ze stal sie zalazkiem nikomu niepotrzebnych wasni ;)

z gory dziekuje 8)

PS.
dziwnie mi tu wyszla literowka bez polskich zanakow :D

Myślę, że jest to dobry pomysł...

Offline wege

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Reputacja: 68
  • ADOPCJE ŻÓŁWI- WARSZAWA :)
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #53 dnia: 24.08.2012, 10:18:24 am »
Ja myślę, że wątek pokazuje różnorodność poglądów na temat tego człowieka. Absolutnie nie usuwałbym go.
''Wielkość narodu i jego postęp moralny, można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swoimi zwierzętami...''

Pozdrawiam, Mateusz :)

TomaszW

  • Gość
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #54 dnia: 24.08.2012, 10:25:37 am »
A moim zdaniem ocenzurować! :D ;D :P

Offline Martin

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 3
Odp: Romuald Jończy wieś Borycz pod Opolem
« Odpowiedź #55 dnia: 24.08.2012, 13:00:15 pm »
wege, tyle ilu ludzi tyle bedziesz mial pogladow. Normalne.
Nie mniej jednak tu sie tylkko fermet sieje  ???