Strona/Forum > Serwis i forum

Sugestie związane z informacjami na zolw.info!

<< < (3/3)

Agata:

--- Cytat: Beata w 12.07.2013, 11:29:34 am ---Artykuły o których mowa były pisane wiele lat temu. Ne chodziło o jakieś idealne wzorce do naśladowania a tylko o pokazanie innym swoich żółwi i terrariów i opowiedzenie o ich historiach. Nie ingerowałam w treść tych artykułów. Z resztą w tamtym czasie o ile pamiętam dużo na forum dyskutowaliśmy o podłożach, eksperymentowaliśmy. Z każdym był problem, bo albo coś pyliło albo wysychało. Darń była najlepsza ale trudna do utrzymania, z ziemi było pełno muszek i tak dalej... Ale rozumiem Wasze obiekcje.
Żeby to wszytko pousuwać to jest trochę pracy, dlatego proponuję aby zebrać wszystkie takie rzeczy w jednym miejscu i jak lista będzie kompletna to się tym zajmiemy. Odnośnie weterynarzy podajcie dokładne dane do wpisania.

--- Koniec cytatu ---

Myślę, że tak jak Ankan napisała - można zrezygnować z 'Nasze wybiegi i terraria' oraz 'Nasze żółwie'. Albo może ktoś by się podjął napisania krótkich notek o swoich wybiegach, żółwiach i pozwolił opublikować swoje fotki. Może chociaż jedna osoba z wybiegiem balkonowym i jedna z ogrodowym? Żeby pokazać jak można wykorzystać trawnik pod domem ale też i pokazać, że osoby mieszkające w blokach mogą zaszaleć i stworzyć fajne warunki :) Wtedy można by było skasować istniejące artykuliki i wstawić nowe.
Myślę, że z czasem można by było zrobić też nową zakładkę - o wpływie diety na żółwie. Dużo osób z nas ma przygarnięte skorupki po których widać zaniedbania. Sama mogłabym podrzucić zdjęcia żółwia z powykrzywianym pancerzem po diecie bogatej w białko i zdjęcie żółwicy u której na skutek karmienia miękkim jedzeniem dziób tak przerósł, że nieodwracalnie wykrzywił szczękę. Wiem, że jest już tabela z chorobami wywołanymi nieodpowiednią dietą, jednak myślę, że takie zdjęcia będą bardziej sugestywne, działające na wyobraźnie. 

Tośka:
Rowniez moge wyslac fotki w jakim stanie trafila Matylda,a w jakim stanie jest teraz.Zosia tez powykrzywiana wiec tez moglaby byc ujeta.Mozna rowniez Lonie Ani pokazac

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej