Strona/Forum > Serwis i forum

Sugestie związane z informacjami na zolw.info!

<< < (2/3) > >>

ankan:
Niestety informacje na stronie głównej są już moco nieaktualne. Najgorzej jest w "O żółwiach" w naszych wybiegach i terrariach i naszych żółwiach.
Może by z tych pkt. zrezygnować, bo podobna tematyka jest w hodowli?
Blogi niektóre są strasznie bzdyrne - ktoś napisał blog, zamiast postu na forum.
Spis weterynarzy też nieaktualny - K. Chłopecki w W-wie nie przyjmuje. Mieliśmy też usunąć dr Pabijan i dać dr Zajączkowskiego w Poznaniu. 

Beata:
Artykuły o których mowa były pisane wiele lat temu. Ne chodziło o jakieś idealne wzorce do naśladowania a tylko o pokazanie innym swoich żółwi i terrariów i opowiedzenie o ich historiach. Nie ingerowałam w treść tych artykułów. Z resztą w tamtym czasie o ile pamiętam dużo na forum dyskutowaliśmy o podłożach, eksperymentowaliśmy. Z każdym był problem, bo albo coś pyliło albo wysychało. Darń była najlepsza ale trudna do utrzymania, z ziemi było pełno muszek i tak dalej... Ale rozumiem Wasze obiekcje.
Żeby to wszytko pousuwać to jest trochę pracy, dlatego proponuję aby zebrać wszystkie takie rzeczy w jednym miejscu i jak lista będzie kompletna to się tym zajmiemy. Odnośnie weterynarzy podajcie dokładne dane do wpisania.

ankan:
Tu jest własiwy adres K. Chłopeckiego, dopisałam też ostatnio J. Zajączkowskiego zamiast G. Pabijan:
http://forum.zolw.info/weterynarze/spis-weterynarzy/

Tośka:
Najświeższe informacje od Moniki:
Troche zamieszania z dr Zajączkowskim , bo wrócił do Wrocławia.
Pozegnał się z  Poznańskim Uniwersytetem Przyrodniczym

ankan:
Ale pechowo..:( To znów zostaje tylko dr. G. Paijan w Poznaniu - tylko, że nie wiem czy w takim układzie jest sens do niej z Gabi iść, coby jej jakiś witamin nie władowała. I czy nie lepiej po prostu zanieść tylko kupę do badania i w razie co wziąć środek na odrobaczenie i podać go samodzielnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej