Pozostałe > Rozmowy na każdy temat i powitania

Pokażcie się

<< < (2/139) > >>

Piotr_K:
Weź nie przesadzaj z tym Piotrusiem :D :D Ewentualnie w drodze wyjątku dla miłości Bożej może być Piotrek :)

Ty tu mnie tak namawiasz aby wstawiać zdjęcia.. a co ja mam poradzić że kompleksy posiadam XD i oto zdjęcie :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4091d9242718647.html

Ps. a po co miałem ładować to zdjęcie jak można mnie było w teleturnieju zobaczyć :D

nulus:
E tam, nie masz się czego wstydzić.

Piotr_K:
:)

A tak właściwie po co ten temat?? Już kiedyś Nulus założył "pokaż swoją twarz"

Bartek:
No własnie miałem napisać, z etak itemat był, tlyko niepotrzebnei zaśmieca się forum. Jak Beata wejdzie na forum to chyba będzie mogła scalić te posty i będzie po sprawie.

Beata:

--- Cytat: Piotr_K w 09.04.2007, 20:06:30 pm ---:)
A tak właściwie po co ten temat?? Już kiedyś Nulus założył "pokaż swoją twarz"

--- Koniec cytatu ---

Fajny temat  :) i fajnie jest Was zobaczyć, bo piszemy i klikamy a nie mamy w grucie rzeczy nawet wyobrażenia o osobach z którymi rozmawiamy. Moją fotkę macie w avatarku, co do większej... hmm Ci co mnie lepiej znają widzieli, inni .... może się odważę kto wie  ;)


--- Cytat: Bartek w 09.04.2007, 20:34:30 pm ---No własnie miałem napisać, z etak itemat był, tlyko niepotrzebnei zaśmieca się forum. Jak Beata wejdzie na forum to chyba będzie mogła scalić te posty i będzie po sprawie.

--- Koniec cytatu ---

Być może że je skleję, się zobaczy. Zwykle zanim coś poprzestawiam trochę czasu mija. Z drugiej strony ten dział jest taki bardziej luźniejszy i rozmowy nie muszą być ściśle uporządkowane.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej