Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.04.2024, 06:14:46 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Odświeżone terrarium Romana  (Przeczytany 16038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Minka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 800
  • Reputacja: 24
  • Żółwie stepowe- Maniek i Marcelinka :)
Odp: Odświeżone terrarium Romana
« Odpowiedź #45 dnia: 16.09.2013, 19:04:26 pm »
Czy ja gdzieś napisałam, że jest złe? tylko, że mi się nie podoba. To co musi mieć to ma owszem ale "fajność" terra to nie tylko to czy ma niezbędne minimum.. Mi brakuje jakichś dwóch roślinek, jakiejś innej kryjówki niż to pudełko, może darni ale skoro się nie utrzymuje to chociaż jakiegoś grubosza gdzieś w rogu, albo ładną, zwisającą zielistkę na tym domku, Albo przesłonić lekko wejście do tego domku truskawką, jakaś trawką ozdobną.. Chyba Lulcia miała fajnie zrobione przejście ze strefy wilgotnej do suchej na przykład. Oliwka też ma dużo fajniejsze i bardziej naturalne terra  

Nie krytykuje bo to co jest to niby wystarczy więc nic nie trzeba zmieniać tak na dobrą sprawę. Po prostu wolę jakoś tera z pomysłem, bardziej różnorodne głównie pod względem roślinek. tym bardziej, że takie znowu malutkie nie jest i idzie podziałać..
W sprawie gehenny zwierząt
nie wystarczy bić na alarm,
trzeba bić po gębie.

Offline an_na

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2196
  • Reputacja: 50
Odp: Odświeżone terrarium Romana
« Odpowiedź #46 dnia: 16.09.2013, 20:11:38 pm »
Jak właściciel wątku odezwie się tu jeszcze to będę pod wrażeniem. To straszne co tu się dzieje. A terrarium jest kurde w porządku!! Żeby każdy takie zapewniał na początek to byłoby cudnie.

Offline Lulka

  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 954
  • Reputacja: 34
Odp: Odświeżone terrarium Romana
« Odpowiedź #47 dnia: 16.09.2013, 20:41:41 pm »
Owszem, terrarium złe nie jest ale mój tata by dodał: ,,a dobre wcale". Faktycznie skorupki żyją naprawdę w bestialskich warunkach. Skoro jednak sprawiliśmy sobie żółwia i zadaliśmy sobie tyle trudu by znaleźć się tu na forum to musimy być przygotowani również i na słowa krytyki. Uczymy się całe życie a ludzie, którzy tu działają mają olbrzymią wiedzę i bogate doświadczenie. Czemu nie mieliby skomentować warunków żółwia skoro właściciel dodał zdjęcia i dał nam przez to przyzwolenie na komentowanie. Ilu ludzi tyle opinii i nie każdy musi się z nimi zgadzać. Pamiętajmy jednakże, że wszystkich nas łączy jeden wspólny cel jakim jest DOBRO ŻÓŁWI! Tak myślę, że ten priorytet gdzieś uleciał...

Offline Tośka

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 3114
  • Reputacja: 65
  • stepki i greki :)
    • Serwis molosy.pl
Odp: Odświeżone terrarium Romana
« Odpowiedź #48 dnia: 16.09.2013, 22:13:12 pm »
Owszem,moze i ulecial,bo tyle milych i spokojnych slow.
wlascicielu zolwia.Fajne to terra.Wez rozsadne uwagi w milym tonie do serca,a na reszte nie zwracaj uwagi.
Jesli masz ochote zapraszam na pw
Czasami nie uzywam znakow polskich,ale to tylko dlatego,bo uzywam telefonu