Żółwie lądowe > Wybieg

Żółwiolandia III

<< < (3/13) > >>

Viktoria:

--- Cytat: malwa w 23.08.2010, 22:14:02 pm ---Hodowca !!!!! nigdy w zyciu , moje zolwie to odpadki , zachcianki dzieci , przywozy z wakacji, niechciane zabawki i egzotyczne dekoracje w pokojach....

--- Koniec cytatu ---
Dlatego też zasługują na takie warunki :) (chociaż nie można powiedzieć żeby jakieś zwierze na takie nie zasługiwało...)
Takie historie i zdjęcia na prawdę cieszą :)

edytka0607:
WOW :o :o :o cudnie!!!
przeliczne wybiegi... bardzo starannie urządzone... żółwiki muszą być szczęśliwe :)

neo:
Malwa a jak wygląda to od strony prawnej jezeli posiadasz tyle żółwi  i praktycznie wszystkie przygarnięte niektóre pewnie nie posiadają dokumentów bo jak ktoś przywiózł z wakacji - nie masz z tym problemów ?
pozdrawiam i oko cieszę tym pięknym wybiegiem

malwa:
Wiekszosc moich zolwi nie posiada dokumento z tego wzgledu ze nikt tutaj tego nie przestrzega , jednak od jakiegos czasu staram sie zachowywac rachunki i jakiekolwiek papierkowe sprawy ktore mi ludzie oddaja, przy ostatnich tunezjanach poprosilam dziewczyne o list w ktorym zaznaczylismy date i to ze mi je oddaje za darmo(zaplacilam jej za terro, bo tak zupelnie za darmo nie chciala mi ich oddac) , ze wzgledu na to ze jesli kiedykolwiek wejdzie tutaj prawo i wkoncu ktos sie tym zainteresuje bede mogla udowodnic chociaz jakies ich tam pochodzenie . W tym roku na sprzedaz bylo az 9 tunezjanow wszystko wygladalo jak z odlowu , legalnie na internecie ludzie je sprzedaja! Zgroza!!!! Te trzy ostatnie wszystkie mialy miekka skorupe i widac ze jechaly dosc dlugo na salacie , ale jest juz lekka poprawa ze wzgledu na nowa uvb i caly czerwiec na wybiegu.
Osobiscie boje sie brac zolwi z odlowu ze wzgledu na chorubstwa ,jeden zolw moze mi narobic duzo szkod , ale z drugiej strony to wlasnie te zolwe trafiaja w rece nieodpowiedzialnych ludzi, i to one potrzebuja fachowej opieki .
Ahhhh... mogla bym pisac duzo ale juz dawno mi sie nie chce bo to jak grochem o sciane , ludzie robia swoje nie wazne czy im sie probuje cos wytlumaczyc czy nie .
 

Viktoria:
Malwa, te żółwie na zdjęciu, które jest na samym dole z lewej to testudo ibera ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej