Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 29.04.2024, 11:33:28 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009  (Przeczytany 62786 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Basia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1991
  • Reputacja: 37
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #165 dnia: 31.08.2009, 08:56:28 am »
Sola, bardzo Ci dziękuję za roślinkę. Uradowałaś mnie nią bardzo. Tylko mam pytanie -czy ona rośnie w kwaśnym torfie?

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #166 dnia: 31.08.2009, 11:06:40 am »
Hej,

ja też się bardzo cieszę, że miałem okazję poznać co niektórych z Was osobiście... ;) Te dwa dni spędzone w Polsce zaliczam do bardzo udanych i jeśli o mnie chodzi to możemy częściej  organizować takie spotkanka. Było na prawdę super  :D
Basiu i Sola, dzięki Wam jeszcze raz za roślinki - dowiozłem je całe i zdrowe  :)
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #167 dnia: 31.08.2009, 15:39:19 pm »
Sola, bardzo Ci dziękuję za roślinkę. Uradowałaś mnie nią bardzo. Tylko mam pytanie -czy ona rośnie w kwaśnym torfie?

Proszę bardzo :) Szkoda, że osobiście nie mogłam jej tobie przekazać.
Rośnie w kwaśnym torfie i podlewa się ją do podstawki przez podsiąkanie....Najlepiej rośnie w miejscu słonecznym...ale znowu gdy słońce jest zbyt intensywne może ci ją spalić, dlatego jeśli umieścisz ją na południowym parapecie to dobrze żeby była odgrodzona np firanką żeby światło było troche rozproszone....a rewelacyjnie rośnie na oknie południowo-wschodnim i zachodnim

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #168 dnia: 31.08.2009, 15:41:48 pm »
Hej,

ja też się bardzo cieszę, że miałem okazję poznać co niektórych z Was osobiście... ;) Te dwa dni spędzone w Polsce zaliczam do bardzo udanych i jeśli o mnie chodzi to możemy częściej  organizować takie spotkanka. Było na prawdę super  :D
Basiu i Sola, dzięki Wam jeszcze raz za roślinki - dowiozłem je całe i zdrowe  :)

Witia to kiedy proponujesz kolejne spotkanie, bo ja jestem jak najbardziej za :D
A skoro roślinki dowiozłeś w całości to teraz dbaj żeby pięknie rosły :)

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #169 dnia: 31.08.2009, 15:47:08 pm »
Siema kochani udalo mi sie wygrzebac z wyra troszke wczesniej bo o 14 ;D szczegulnie zeby zerknac na wasze opinie co do zlotu , i powiem szczerze ze zlot byl SUPER  od poczatku do konca , wszyscy jestesmy z innej beczki i to chyba bylo najciekawsze jak fajnie znajdywalismy wspulne tematy .
Dziekuje wszystkim ; Nulusowi za zatanczenie krakowiaczka, Witij za szybkie gadanie- ogulnie bardzo ladnie mowisz po polsku, Ankanowi za nawigatora, kwiatki i bladzenie baz paliwa w ciemnosciach z lotniska, Basi za wieczorne opowiesci ktorych bylo duuuuuzo i rolsinki, Beatce za nocne podruze od ktorych odpadaly stopy, fajna ksiazke i to ze mimo ze nas poznala ciagle chce prowadzic to wspaniale forum, Administratorowi ze sie nie pokazal ale gdzies tam nad nami w sieciach dzielnie czuwa, Soli ze przywiozla wszystkie ciotki ze soba i za piekne rosiczki, Kondiemu ze sie nie pobilismy i milo nas wszystkich rozczarowal , i ze wcinal ciastaka pokryjomu a mial dbac o linie , no i za wpaniale pozegnanie mnie na lotnisku , NO I OCZYWISCIE SOBIE ZE JESTEM TAKA WSPANIALA ..... jak by co moje autografy ciagle mozecie zakupic za jedyne 5 euro + przesylka ;)....
Ogulnie kochani przyszly rok az strach sie bac co to bedzie ...Mysle ze roczne spotkania sa najlepsze , fajnie miec grupke ludzi ktorych sie widuje raz do roku bo mozna wtedy tyle opowiadac co sie zdazylo, jak sie zmienilismy itp...

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #170 dnia: 31.08.2009, 15:47:19 pm »
Jeśli chodzi o mnie to możemy spotykać się częściej, oficjalnie i nie ;) Problem jest jednak taki, że wszyscy jesteśmy z różnych zakątków Polski (Europy) i nie każdy ma możliwość wszędzie dojechać. Wydaje mi się, że Kraków był miejscem dobrym. Następnym razem możemy spotkać się np. we Wrocławiu, w Wiedniu - w sumie nie ma aż tak daleko ;D Jeśli chodzi o częstotliwośc to im częściej tym lepiej... :) Ale fajnie byłoby się widywać częściej, jak tylko raz w roku.

Co do roślinek to mam nadzieję, że im moje mieszkanie posłuży i że będą się pięknie rozwijać - oczywiście będę o nie dbał :)
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline witia

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1552
  • Reputacja: 69
  • Posiadany gatunek: 2 x Testudo hermanni hermanni
    • Strona poświęcona hodowli żółwi greckich
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #171 dnia: 31.08.2009, 15:55:10 pm »
... no widzę, że malwa opisała już bardzo szczegółowo cały zjazd  ;D - do tego dojdą niebawem (mam nadzieję) jeszcze nasze fotki, a flesze błyskały na okrągło...  ;)
Pozdrowienia, Wojtek
www.testudo-hermanni.prv.pl

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #172 dnia: 31.08.2009, 16:07:07 pm »
Wiadomo Witia same GWIAZDY  ^-^ ^-^ ^-^

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #173 dnia: 31.08.2009, 16:11:43 pm »
 :-\ Hmmm... czy komus podpadlam na zlocie ? Bo jak mnie  nie bylo ktos mi walnol minusa, nie wiedzialam ze za nieobecnosc sie tez je dostaje ;D ;D ;D, ogulnie wiem ze siorpie przy zupie i na sniadania jadam obiady no ale tak od razu minusa  :P
Ha! a moze ktos mnie sie boi i czekal az wyjade  ;D ;D ;D

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #174 dnia: 31.08.2009, 16:43:57 pm »
:-\ Hmmm... czy komus podpadlam na zlocie ? Bo jak mnie  nie bylo ktos mi walnol minusa, nie wiedzialam ze za nieobecnosc sie tez je dostaje ;D ;D ;D, ogulnie wiem ze siorpie przy zupie i na sniadania jadam obiady no ale tak od razu minusa  :P
Ha! a moze ktos mnie sie boi i czekal az wyjade  ;D ;D ;D

:D mnie w to nie mieszaj, ja generalnie jestem poza reputacją, z drugiej strony, nie wiem kiedy, bo nie zwracam na to uwagi, ale teraz popatrzyłem na swój profil, ktoś mi dał plusa, ale czy po zlocie, czy przed to nie mam pojęcia, wiem, że jak patrzyłem z miesiąc temu to miałem 5, nie 6, za słabo pracuję na swoją paskudną opinię chyba, bo tylko 1 minus
may you always hear the whisper of wings

Offline sola

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw promienisty (Geochelone radiata)
  • **
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 16
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #175 dnia: 31.08.2009, 16:55:09 pm »
Na zlocie to raczej nie podpadłaś nikomu....To raczej sprawka kogoś nieobecnego...

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #176 dnia: 31.08.2009, 16:56:05 pm »
Spkojnie Kondi moge to zaraz zmienic  ;D , a ta 6 to liczba szatana , nie wiedziales o tym?  "666"  >:D >:D >:D

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #177 dnia: 31.08.2009, 17:11:31 pm »
Kochani rozumiem ze jesli ktos dal sie zfotografowac tym samym zezwolil na opublikowanie jego wizerunku na forum, nie mam zadnych fotek zrobionych znienadzka wiec mysle ze moge otworzyc nowy watek i juz zapodac pare pokemonow....

Offline kondi

  • Żółw egipski (Testudo kleinmanni)
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Reputacja: 9
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #178 dnia: 31.08.2009, 17:18:04 pm »
Kochani rozumiem ze jesli ktos dal sie zfotografowac tym samym zezwolil na opublikowanie jego wizerunku na forum, nie mam zadnych fotek zrobionych znienadzka wiec mysle ze moge otworzyc nowy watek i juz zapodac pare pokemonow....

nie, nie, nie :>

zdjęć ze mną proszę nie publikować w żadnym razie, bo następnym razem się jednak pobijemy :D

ps. jak ktoś ma zdjęcia ze mną to poproszę o sygnał na priwa i dam swój adres mailowy, byłbym wdzięczny za podesłanie mi takich fotek :)
may you always hear the whisper of wings

Offline nulus

  • Żółw lamparci (Geochelone pardalis)
  • ***
  • Wiadomości: 1218
  • Reputacja: 24
Odp: Nasz forumowy zlot :) Kraków 29.08.2009
« Odpowiedź #179 dnia: 31.08.2009, 18:20:40 pm »
Zlocik był megaaa, czad, i w ogóle ;)
Doskonała sprawa, myślę, że wszyscy jesteśmy zadowoleni. Integracja bardzo fajnie poszła, było bardzo wesoło trzeba przyznać.
Co mogę powiedzieć więcej - chciało by się dłużej, i pewnie częściej, ale musimy się wszyscy zobaczyć za rok ;p

A teraz czas na podziękowania...:) Kolejność przypadkowa ;p

Beata & Admin - za to, że stworzyliście tak fajny portal, ciągle nad nim czuwacie, i tworzy Nam się ciągle coraz większa społeczność.
Malwa - jesteś krejzi, a ja lubię taki klimat  ;) :D Krakowiak rządzi.
Witia - zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałem, bardziej jako poważnego pana z Austrii. Jesteś w porząsiu  :D
Ankan & Tomek - nie wiedziałem, zajmujesz się Ani archeologią, jesteś pierwszą archeolożką którą znam. Archeolożką czy archeologiem, jak to się odmienia?
Basia - nie sądziłem, że zajmujesz się płazami, to ci dopeiro niespodzianka. :)
Sola & Dziewczyny - miło było Was poznać, powodzenia w hodowli skorupki. I powodzenia na magisterce Solo. ;)
Kondi - dzięki za transport, uratowałeś mnie...


Nagany udzielam swojemu żołądkowi, zrobił mnie w konia.
Impreza świetna, i myślę, że może być coraz lepiej. :)

Pozdrawiam, Nulus!