Żółwie lądowe > Żółwie greckie

Grecka zagroda

<< < (2/186) > >>

Bemilka:
Tarczka nadogonowa wyraźnie podzielona, więc to grecki na 100%, tak jak wcześniej mówiono.
Nie wiem, co za kłopot z tymi wiadomościami. Ja tam miałam raz, gdy nie zauważyłam komunikatu, że w tym wątku ktoś napisał odpowiedź zanim ja napisałam swoją. I wyszłam z wątku, a wiadomość oczywście nie została umieszczona. Może też tak miałaś?
 

an_na:
No nie wiem , na szczęście już działa. jestem pod wrażeniem ,że to grek . I znów cały wieczór będą badać środowisko naturalne pd. Hiszpanii ;) Na razie pędzę nad rzekę się popluskać i chyba po drodze narwę mu trochę wrzosu :) no chyba ,że nasz mu szkodzi?

Bemilka:
O wrzosach nie wiem nic niepokojącego, natomiast z tym dębem jednak bym nie ryzykowała. Trochę mnie przestraszyła informacja, że zjedzone liście powodują problemy żołądkowo-jelitowe i uszkodzenia nerek. To ostatnie nie tak od razu da się stwierdzić, a gdy są już objawy, może być za późno na ratunek.
 
Dodano 26.08.2011, 12:48:57 pmCzekaj, żółw grecki to Testudo hermanni, a Testudo graeca to iberyjski. Jest trochę zamieszania w nazewnictwie.
 
Dodano 26.08.2011, 12:51:41 pmTu masz trochę informacji o Twoim greku, czyli "Hermanie". :)
http://www.zolw.info/zolwie-ladowe/zolw-grecki-testudo-hermanni/o-gatunku

TomaszW:
Fajnie, że już wszystko się wyjaśniło.
Masz bardzo ładną "greczynkę" (i przy okazji imię dla niej ;) ).

Czekamy na zdjęcia wybiegu:)

an_na:
Zdjęcia wybiegu jutro obiecuję wkleić. Nie wiem jak to się stało ,że nie wnikałam ,że żółw jest grecki i tak na oko uwierzyłam. No ale jej w sumie i tak wszystko jedno jak się nazywa ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej