Aktualności: Witamy na forum o żółwiach lądowych! forum.zolw.info

  • 28.04.2024, 01:56:51 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Ospałość  (Przeczytany 12206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline filipp_86

  • Żółw obrzeżony (Testudo marginata)
  • ***
  • Wiadomości: 227
  • Reputacja: 0
Odp: Ospałość
« Odpowiedź #30 dnia: 23.10.2008, 16:16:47 pm »
Wiem, ze potrzebuje on hibernacji, ale czuje się spokoniejsza gdy usłysze to od jakieś bardziej doświadczonej osoby.

Jeżeli nie zimowałaś to każda osoba która chociaż raz przeprowadziła hibernację z sukcesem jest osobą bardziej doświadczoną od Ciebie.
Jeżeli zwrócisz się do takiej osoby o pomoc w przygotowaniu (mam tu na myśli czysto techniczne sprawy) to napewno Tobie pomoże.
Nie po to temat ten jest wałkowany żeby wrazie czego odwrócić sie plecami od osoby która chce zimować a ma np problem z ustabilizowaniem temp. w zimowniku.
"nerki nie rosną na drzewach"
Wypełnij Oświadczenie Woli
http://www.poltransplant.org.pl/ow.html

Offline malwa

  • Pomocnik adopcyjny
  • Żółw leśny (Geochelone carbonaria)
  • *
  • Wiadomości: 2491
  • Reputacja: 69
Odp: Ospałość
« Odpowiedź #31 dnia: 23.10.2008, 20:24:08 pm »
I jesli moge sie wtracic ,czy nie fajnie jet byc ta osoba , poglebiac wiedze i dzielic sie doswiatczeniami z innymi , po co ciagle pytac i udawac ze sie rozumie , a robic cos innego i spedzac wiecej czasu na usprawiedliwianie sie, jak na robieniu notatek co mi jeszcze brakuje a czego nie wiem , jesli jestescie bardzo tym zainteresowani slijcie zdjecia a nie tylko opisy zawsze mozna cos polecic , poprawic moze i pochwalic . Wiem sama jak ciezko zniesc krytyke jesli wklada sie tuzo serca w swoja prace, ale tu nie o nas chodzi tylko o zolwie wiec dlaczego nie!!!?

Offline fiolkaa22

  • Żółw stepowy (Testudo horsfieldi)
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Odp: Ospałość
« Odpowiedź #32 dnia: 23.10.2008, 20:46:46 pm »
nareszcie zapanował spokój :)  <afro> pozdrawiam all