Żółwie lądowe > Ogrody zoologiczne

Foto-relacja z łódzkiego ogrodu zoologicznego [27 zdjęć] 01.05.07

<< < (2/3) > >>

Bartek:

--- Cytat: Piotr_K w 02.05.2007, 09:34:13 am ---
Jedyne co mi nie pasuje to wystrój niektórych pomieszczeń.



--- Koniec cytatu ---

No właśnie, ale to pewnie koszta i potrzeba by było kogoś kto by się tym zajoł na spokojnie i prywatnie to by było jeszcze lepiej, ja bym jeszcze trochę lapm im dodał bo gdzie niegdzie naprawdę wydaje się ciemno, ale jak widać jest ok tylko główny problem to liczebność tych żółwi, bo jak dobrze czytam przyjeli te zarekwirowane z przemytu.

Agnieszka:
Ładne zdjęcia. Ja mogę zamiescić zdjęcia zwierzątek z wroclawskiego zoo bo tez zdjęcia tam robiłam.

Piotr_K:
To wstaw Agnieszko :) w nowym temacie :d

Zwłaszcza żółwi, i tych bardzo pokrzywionych G.elegans. W ogóle wszystkich :D\

Co do oświetlenia ja bym im proponował lampy HQI .
U mnie jak je włączam to tak jak o 12 w południe latem :D

still:
Generalnie to jest tam bardzo jasno poza paroma wyjątkami niestety zdjęcie wyglądają jakby każde terra miało mało światła ;)

Patrycja :):
zdjęcia naprawde ładne, miło pooglądać. Warunki nie są złe, jest pare niedociągnięć. Napewno lepiej jak u nas w zoo w Gdańsku Olivie, jak się wybiore to zdjecia zamieszcze, jak bylam rok temu to byla MASAKRA!!! dla wszystkich zwierząt bez wyjatku, male brudne klatki , zwierzęta wyglądaly okropnie!! Tygrys zamkniety w betonowym pomieszczeniu bez wybiegu zaledwie kilku metrowym, tak samo niedzwiedzie nic innego nie robily tylko chodzily cały czas przy kratach w ta i spowrotem i tak w kółko!!!niestety na gady wtedy tak nie zwracalam uwagi... i jest jeszcze w Gdyni oceanarium, rybki mają tam sobie naprawde nieżle, szczegolnie morskie które mają nowe akwaria. Ale wodne, morskie to MASAAAKRA, maluteńkie akwarium 3 ogromne żołwie, jeden obija sie o drugiego.i nic tam sie u nich nie zmienia, odkąd bylam tam pierwszy raz jako kilkuletnia dziewczynka....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej